• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Cumartesi günü çalışmak...

öncesinde bende çalışıyordum. son 1 yıldır işin durumuna göre gidiyorum yada gitmiyorum veya evden pc ile hallediyorum.
bence en fazla öğlene kadar çalışılmalı, iş olmayan gelmesine gereksiz oluyor, boş durdukça insanın psikolojisi bozuluyor. bayanlara kesin tatil olmalı

@alacanferhat var :)
Bir çevre danışmanlık firmasında 1 yıllık çevre görevlisiyim, çalışma koşullarım da böyle;
Hafta İçi: 08:30-12:00 - 13:00-17:00
Hafta Sonu: Tatil
Tüm resmi tatiller de tatil
Yılda 15 gün yıllık izin
Ufak-tefek birkaç saatlik işlere izne gerek yok
Gününden önce kesin yatan maaş + tam sigorta + öğle yemeği + araba + harcırah
16 puanlık tesis

@Burak Bilen
amacım ayrıcılık yapmak değil kesinlikle. ancak bir bayan ev temizliği, çocuk bakımı, çamaşır, ütü vs. işleride yaptığı için, birde üstüne misafir gelirse pazar günü yetmiyor. (tabi bazı bay arkadaşlarımız yardımcı oluyor, o zaman işler daha kolay olabilir)

@Engin Bircan
şartlar güzel, Allah devamlılığını nasip etsin. keyfili çalışmalar.

@Kübra Kayapınar Teşekkür ederim :) Meslektaşlarımızın hemen hemen hepsi sektörün hatta mesleğin amelelikten ibaret olduğunu düşünüyor. Evet, şartlar çoğu işyerinde gerçekten kötü ama böyle ortamlar, işyeri sahipleri ve çalışan mühendisler de var. Sektör genelinde şartların iyileşmesi adına, en azından örnek teşkil etmesi için paylaşmak istedim.