Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cumhuriyet bayramı

Konu, 'Yönetim Duyuruları' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

 1. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu Site Kurucusu

  Sayın Arkadaşlar,

  Cumhuriyet; bir milletin dili, dini, rengi, marşı, başkenti gibi temel nitelikleri ile bölünemez bir bütünlüğü ifade eder. Atatürk’ün kurduğu çağdaş, demokratik ve laik cumhuriyetimizi sonsuza kadar yaşatmak her Türk vatandaşının asli görevi olmalıdır.

  Türk milletinin yeniden doğuşunu temsil eden Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun.

  cumhuriyet-bayramı.jpg
   
 2. cavit yenigün

  cavit yenigün CMNet Üyesi

  s65_cavit.yenig_n.jpg

  Sayın Özcan
  Teşekkürler Ancak Ben kendi adıma bayram kutlamanın ve Atatürk e methiyeler düzmenin yeterli olduğu kanaatinde değilim,
  Atatürk ün
  Benim tutkularım var,Hem de pek büyükleri Bu Tutkuların, yüksek yerler ele geçirmek, ya da büyük paralar elde etmek gibi, maddi emellerin doyumuyla ilişkisi bulunmuyor.
  Ben, bu tutkularımın gerçekleşmesini, yurduma büyük yararları dokunacak, bana da başarıyla yerine getirilmiş bir görevin iç rahatlığını verecek bir düşüncenin başarısında arıyorum.
  Bütün hayatımın ilkesi bu olmuştur.

  Söyleminin kapsamında biz ne kazandık değil biz Atatürk ün ve Şehitlerimizin bize bıraktığı bu ülkenin gerçek anlamda gelişimi için karşılıksız olarak yapabileceğimizin en üst mertebesini yapmaya gayret ettik mi, hatta daha iyi çözümü gerçekleştirmek için gerekli bilgi ve teknolojiyi ülkenin hizmetine sunabilmek için sürekli araştırma yaptık mı, gerçek anlamda yazmaya kabuk parlatmaya değil çözüme yönelik bilgi ve tecrübe sahibi bireylerin önünü keseceğimize önünü açtık mı, bilgili ve tecrübeli kişilerden yeterince faydalanmayı hedefledik mi.
  Bilgili ve Tecrübeli kişiler gençlere karşılıksız aktarımda bulundu mu.
  Bireylerin Hedefi İşi Yapmak mı, yoksa İşi doğru yapmak mı olmalı mıdır.
  Bireylerin Doğru ve Verimli Çözümlerin, hepimizin, ülkenin çocuklarının geleceğine katkıda bulunacağını Atatürk gibi bizlerinde temel prensip olarak kabul etmesi gerekmektedir.
  Mesele Söylemek Ve Yazmak değil, bunlara uygun çözüme yönelik icraatta bulunabilmektir.
  Saygılarımla

  cavit 101.jpg
   
 3. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu Site Kurucusu

  Cavit bey,

  yazdıklarınızda tamamen haklısınız. Cumhuriyetin gelişimi ancak Atatürk 'ün çizdiği yolda giderek ve her geçen gün art niyet gözetmeden daha fazla çalışarak olabilir. Vatanımızın kalkınması için bireysel ve toplumsal olarak yapabileceğimiz en güzel harekette bu olacaktır.

  Bizlerin (kutlama) mesajları bu ateşin canlı kalması içindir.
   

İlginizi Çekebilir

indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...