Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cumhuriyet Üniversitesi Çevre mühendisliği gerçekleştirilen mezunlar yemeği

Konu, 'ARŞİV' kısmında Raşit Avcı tarafından paylaşıldı.

 1. Raşit Avcı

  Raşit Avcı CMNet Üyesi

  Değerli Arkadaşlarım,
  Öncelikle tüm değerli meslektaşlarımı saygı ve sevgi ile selamlıyor, sağlıklı ve mutlu günler diliyorum. Geleneksel hale getirmiş olduğumuz mezunlar yemeği serilerine bir yenisini daha eklemiş bulunmaktayız. 19 Mayıs 2011 Tarihinde Mihrabat Korusunda gerçekleştirmiş olduğumuz mezunlar yemeğimizi 27 meslektaşımız katılımda bulunmuşlardır.

  Organizasyona katılım sağlayan, baş da Bayındırlık ve İskân Bakanı Danışmanı Abdullah YİNANÇ abimiz olmak üzere tüm katılımcılara teşekkürlerimi sunuyorum.

  Yapmış olduğumuz organizasyonda öğrencilik yıllarımızdaki günlerimizi yad etmiş ve hoş sohbetler gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bunun yanında Çevre Mühendisliğinin mevcut durumu ve mesleki sıkıntılarımız üzerinde durulmuş ve bu sıkıntıların çözüm yollarının neler olduğunun değerlendirmesi yapılmıştır.

  Ayrıca organizasyonda bazı kararlar alınmıştır:

  1- Toplantıda konuştuğumuz ve kararını almış olduğumuz yeni bir oluşum için, önce Cumhuriyet Üniversiteli Çevre Mühendislerini bir araya getirilmesine karar verilmiştir. Bunun gerçekleştirilmesi için ise bir mail grubu oluşturularak yeni oluşum hakkında bilgiler verilmesine karar verilmiştir. Bu yeni oluşum ile ilgili olarak geniş çaplı görüşmeler siz değerli Cumhuriyet Üniversiteli Çevre Mühendislerine sunulacak ve görüşleriniz alınarak, destekleriniz rica edilecektir. Bahsetmiş olduğumuz bu mail grubu şahsım tarafından en kısa zamanda kurularak iletişim bilgileri olan arkadaşlara iletilecektir. İletişim bilgileri bizde bulunmayan arkadaşlar ise bize bilgilerini iletirler ise seviniriz. Bu yeni oluşuma dair genel bilgiler ve detaylar mail grubumuzda yer alacaktır.
  2- Bir sonraki organizasyonun 2 ay sonra gerçekleştirilmesine ve İstanbul – Zeytinburnu’ nda gerçekleştirilmesine karar verilmiştir.
  3- Yapacağımız bir sonraki organizasyonda katılım sayımızı üst düzeyde tutmak adına katılımcıların da bireysel destekleri rica edilerek ulaşabildiğimiz tüm mezunlara ulaşması konusunda çalışmalar yapılması durumu ortaya konulmuştur.

  Saygılarımla…


  Raşit AVCI
  0536 615 41 62
  rasitavci58@hotmail.com
   
 2. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu Site Kurucusu

  Resimleride koysanıza kardeşim :) Yediklerinizi sayacağım hadi bekliyorum :)
   
 3. Raşit Avcı

  Raşit Avcı CMNet Üyesi

  Sıra ile geliyor, yemekleri boş ver muhabbet daha güzel di :D
   

İlginizi Çekebilir

20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları