• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Cumhuriyet üniversitesi çevre mühendisliği mezunlar yemeği

Raşit Avcı

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Lider Ortak Sağlık Güvenlik Birimi San. Tic. Ltd. Şti.
Değerli Arkadaşlarım,

Öncelikle sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler diliyorum. Hepinizi saygı ve sevgilerimizle selamlıyoruz. Geleneksel hale getirmiş olduğumuz mezunlar yemeğimizin sonuncusunu, Hatay Milletvekili Mustafa ÖZTÜRK hocamız ve İSKİ Genel Müdürü Ahmet DEMİR hocamızın katılımı ile gerçekleştirmiştik. Bu güzel organizasyonlar serisine bir yenisini daha eklemek istiyoruz. Bu kapsamda birlik ve bütünlüğümüzün daim olması adına tüm mezun arkadaşlarımızın organizasyona katılımları bize onur verecektir.

Mart ayı içerisinde İstanbul’ da yapılması planlanan mezunlar yemeği ile ilgili olarak fikir ve düşüncelerinizi almakta fayda görmekteyiz. Planlamış olduğumuz organizasyonu nerede yapmalıyız? Hangi tarihte yapmalıyız? Saat kaçta yapmalıyız? Organizasyonda neler konuşmalıyız? Organizasyona özellikle kimin katılımını istersiniz? Bu konular ile ilgili olarak fikir ve düşüncelerinizi iletmenizi bekliyoruz. Organizasyondan önce bu tür fikir alış verişinde bulunmamız, verimli bir organizasyon yapmamızı ve katılımın fazla olmasını sağlayacaktır.

Organizasyona farklı üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olan meslektaşlarımızda katılabilirler.

Görüş ve düşüncelerinizi telefon ve mail yoluyla beklemekteyiz. Ayrıca tartışma panosunda düşünceler yazılabilir.

Raşit AVCI
rasitavci58@hotmail.com
Tel: 0536 615 41 62

Her zamanki gibi orada olmaya çalışacağım. 5-6 Mart benim için çok iyi olur. Ancak gelebilirim. Konuşma kısmında ben doğaçlama severim biliyorsunuz. Konu açılsın her türlü konuşuruz..

Bekliyoruz Fatih Bey, her zaman ki gibi sohbet tarzında hoş muhabbetler ve mesleki sorunlarımızı konuşacağımız güzel bir ortam oluşacağını düşünüyorum.

bu senekini sivasta yapıp okuyan arkadaşlarında mezunlarla kaynaşması sağlanmalıdır bence ve bu organizasyonda bölüm başkanımız sayın ve değerli mustafa değirmenci öncülüğünde üniversitemiz bünyesinde gerçekleştirilmesini talep ediyorum. ilgililere duyurulur

İstanbul, Ankara ve Sivas olmak üzere sürekli yapılıyor Ömer bey. Yıllardır var bu konu. Belki sivas içinde sizler önclük yaparsınız neden olmasın.

Şuana kadar Sivas'da 2 mezunlar yemeği birde panel düzenlemiş bulunmaktayız. En son yaptığımız panelde bu panellerin tekrarlanması istenilmişti. Fakat okulunuzda bulunan yeni Çevre Kulubü yönetimi konu ile ilgili olarak bizimle irtibata geçecekti. Bu konuda herhangi bir talep gelmediği için beklemeye almak zorunda kalmıştık. Eğer uygun bir ortam oluşur ise Sivas' da mezunları ve öğrencileri buluşturacak bir organizasyon veya panel yapılabilir.

bu sene o zaman yapalım ben bölüm başkanlığı ile irtibata geçip uygun ortam ve şartları oluşturmaya çalışacağım yine bu adresde paslaşmalar yapalım

Sivastaki yemeğe biraz zor geliriz ama Raşit inş. İstanbul'da yapacağınız yemeğe gelmek isterim ama tarih konusunu biraz daha ileri alırsak isabet olur bir çok arkadaşımız şuan askerde Haziran gibi düzenlersek sektöre yeni atılacak arkadaşlara ön ayak oluruz. Eğer Mart Ayı içinde yapılacaksa hava durumunun kontrol edilmesinde fayda olacaktır geçen seneki durum oluşmaması için.
Raşit öncülüğün için teşekkürler. Elimden gelen desteği sağlayacağım.