• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çys iso 14001

GülceD.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Özel Sektör
Arkadaşlar merhaba herkese,

Çalıştığım firmanın ISO 14001 sistemini hazırlamakla yükümlüyüm. Bu hafta iç denetimimiz var ve ilk defa ISO 14001 sistemi kurmakla beraber ilk defa denetim geçireceğim.
Merak ettiklerim; ISO 14001 için denetimde neler sorarlar, neleri hazırlamam gerek vb. Eğer ISO 14001 ile ilgilenen ve bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa beni bilgilendirebilir mi?

Teşekkürler..

Selamlar,

Forumda daha önce bu konu hakkında bilgilerin bulunduğu bir konu mevcut.
Gelin 14001:2015 standardını en baştan konuşalım

Bunun haricinde benim elimde de bir kaç döküman var (forumdaki paylaşımlardan toplamış olabilirim, hatırlayamıyorum), ekli dosyadan ulaşabilirsiniz. Belki işinize yarar.

İyi çalışmalar dilerim.

Ekli dosyalar

• ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ ve KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ DÖKÜMANLARI.rar
    345.7 KB · Görüntüleme: 122
Çözüm