• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

D ve r kodları

Merve Yeşildağ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
geri dönüşüm
merhaba arkadaşlar,
d ve r kodları lazım fakat tat ve gdt için uygun kod göremedim.
nerden bakmam lazım yardımcı olur musunuz?
çoooooook tesekkur ederım...

Arkadaşlar Merhaba,
Tehlikesiz atık toplama-ayırma, ambalaj atığı geri kazanımı ve tehlikesiz atık geri kazanımı lisansı için GFB başvurusu yapacağım..
Siz de kendi aranızda karar veremeyince benimde aklım karıştı :)
Şimdi yukarıda saydığım lisanslar için R12 ve R13 mantıklı geldi bana..Sizce?

Ambalaj atığı toplama-ayırma olacak o :)

Arkadaşlar iyi çalışmalar herkese.
Atık pilleri TAP ( Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği) a veren varsa,
Hangi kodla verildiği ve atıkların hangi işleme tabi olduğu konusunda D ve R hakkında bilgisi olan var mı ? Sistemde girdiğim atık koduna ve D / R kodlarına TAP firması çıkmıyor.

TAP yetkilisi ile görüştüm. TAP için,
Atık kodu 20 01 33 ; D5 .

Merhaba arkadaşlar pvc geri kazanımı yapan bir firmaya gfb başvurusu yapıyoruz. D/R kodlarında çelişkiye düştük. sadece plastik geri kazanımı yapan bir firmaya hangi kodu seçmeliyiz?

Arkadaşlar bi sorum olacak ambalaj atiklari toplama ve ayirma tesisiyiz.Lisans yenileme işlemlerinde d/r kodunu kaç seçmeliyiz.

r12 enerji kullanımı için ambalaj atığı geri kazanımında farklı r kodunun kullanılması gerekir ithalat yapıyorsa firma sorun olabilir