Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Danışmanlık firmalarına danışmanlık yapılır

Konu, 'Etkinlik Duyuruları' kısmında Şahin Kartal tarafından paylaşıldı.

 1. Şahin Kartal

  Şahin Kartal Misafir

  Ne yapacağını bilmeyen, format sıkıntısı çeken, rapor yazamayan, kafası karışan, teredüte düşen,...vb. konularda bütün danışmanlara;
  -face to face (yüz yüze)
  -yerinde ziyaret
  -yerimde ağırlama
  -uzaktan yardım
  -online yardım
  seçenekleriyle danışmanlık hizmeti vermek üzere bir şirket kurmayı düşünüyorum. talep yoğunluğuna göre kurup kurmamaya karar vereceğim. Taleplerinizi buradan iletin.

  NOT: @Fatih Özcan henüz şirket kurulu olmadığından reklam parası vermeyi düşünmüyorum, talep istediğim düzeyde olursa şirketi kurarsam ödeşiriz :)
   
 2. Çiğdem Aksoy

  Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

  referans istesek şirket henüz kurulmadığına göre referanslarınız yok. biz nasıl bir şirketle çalışacağız kiminle çalışacağız koca bir soru işareti. fiyatlarınızı da bilmiyoruz bir özgeçmişinizi ve bir kaç örnek yazı paylaşın da sizi bir değerlendirelim. paylaştığınız evrakları inceleyelim. bakalım iş çıkar mı? taleplerimizi sonra iletiriz sıkıntı olmaz :)
   
 3. Şahin Kartal

  Şahin Kartal Misafir

  önce bir piyasanın ihtiyacanı görelim sonra gerekli referansları da belgelir de paylaşırız tarife de talep edilen danışmanlığa göre değişecektir. standart bir fiyat olması mümkün değil :)
   

İlginizi Çekebilir

TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları