• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Etkinlik Danışmanlık firmalarına danışmanlık yapılır

• Konuyu başlatan Şahin Kartal
  • Başlangıç tarihi
    Konu Sahibi
Ne yapacağını bilmeyen, format sıkıntısı çeken, rapor yazamayan, kafası karışan, teredüte düşen,...vb. konularda bütün danışmanlara;
-face to face (yüz yüze)
-yerinde ziyaret
-yerimde ağırlama
-uzaktan yardım
-online yardım
seçenekleriyle danışmanlık hizmeti vermek üzere bir şirket kurmayı düşünüyorum. talep yoğunluğuna göre kurup kurmamaya karar vereceğim. Taleplerinizi buradan iletin.

NOT: @Fatih Özcan henüz şirket kurulu olmadığından reklam parası vermeyi düşünmüyorum, talep istediğim düzeyde olursa şirketi kurarsam ödeşiriz :)

referans istesek şirket henüz kurulmadığına göre referanslarınız yok. biz nasıl bir şirketle çalışacağız kiminle çalışacağız koca bir soru işareti. fiyatlarınızı da bilmiyoruz bir özgeçmişinizi ve bir kaç örnek yazı paylaşın da sizi bir değerlendirelim. paylaştığınız evrakları inceleyelim. bakalım iş çıkar mı? taleplerimizi sonra iletiriz sıkıntı olmaz :)

önce bir piyasanın ihtiyacanı görelim sonra gerekli referansları da belgelir de paylaşırız tarife de talep edilen danışmanlığa göre değişecektir. standart bir fiyat olması mümkün değil :)