• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Danışmanlık firması ve bakanlık logoları

erdincaltun

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Tetra Pak
Arkadaşlar Merhaba,

Danışmanlık firmalarının araçlarında Bakanlık ve firma logolarının görünür bir şekilde yer alması gerekiyor. Bu konu ile ilgili çalışma yapan var mı?

Logonun araç kapısında olması mı gerekiyor? Ki yaptığım araştırmalarda aracın herhangi bir yerine logo yapıştırdığınız durumda ruhsata işletmeniz gerekmektedir. Bu da yaklaşık 500-1000 TL arası bir bedel ile oluyor.

Konu ile ilgili düşüncelerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum.

@Tarik Can
Karda yağmurda rüzgarda düşecek ya durup alacaksın ya da farketmeyeceksin kaybolacak her defasında yenisini takarsak astarını geçer maliyeti:)

@Kaan Kurt

gayet iyi tutuyor denedim :) yine de siz bilirsiniz. malzeme farkı da olabilir ;)

@asmin
Resmi Gazete Tarihi: 21.11.2013 Resmi Gazete Sayısı:28828
ÇEVRE GÖREVLİSİ, ÇEVRE YÖNETİM BİRİMİ VE ÇEVRE
DANIŞMANLIK FİRMALARI HAKKINDA YÖNETMELİK
(2) Çevre danışmanlık firmasında verilen hizmetin niteliğine, personel sayısına ve çalışma şartlarına uygun olacak şekilde çalışma mekânları, toplantı salonu, arşiv odası ve hizmet aracı bulunmak zorundadır. Hizmet aracının üzerinde dışarıdan görünecek şekilde firma ismi ve logosu, Bakanlık Logosu ile birlikte yer alır.

Arkadaşlar Danışmanlık Firması olarak bakanlık denetimine girdik. Yalçın Karaca bey logo ve tutanak eğitim v.s. için bakanlık sitesinde formatların yayınlanacağını, logo için ebat ve boyutların yayınlanacağını söyledi...

@Arif Öztürk

zaten şu an çevre yönetiminde logo tarifi (renk bile) var. atıyorum ekte. muhtemelen onu alıp copy-paste yaparlar.. sadece "hibesidir" kalkar danışmanlık firmasıdır :) olur belki.

Ekli dosyalar

• bakanlık logo tarifi.docx
    561.2 KB · Görüntüleme: 111