• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Danışmanlık firmasında staj

Sercan Perver

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Öztek Hazır Giyim
Herkese iyi günler ben bu 4 Ağustos- 29 Ağustos arası sene danışmanlık firmasında staj yapmak istiyorum ama şu ana kadar bulamadım yardım edebilecek var mı varsa çok iyi olur istanbul avrupa yakasında oturuyorum

@Sercan Perver
kardeş kolay gelsin. Eğer imkanın varsa geri dönüşüm tesisinde yap derim. Danışmanlıkta yapmakta iyidir ama fabrikada yapman daha iyi olur.

başkada bildiğim yok maalesef. Danışman firmada staj yapsanda olur. Ama geri dönüşüm firmasında ekstra malemelerin ne olduğunuda öğrenirsin. Danışman firmada gezdirir seni.

danışmanlık firmasında çalışan yada tanıdığı olanlar varsa yardım edebilirler mi ? Teşekkürler şimdiden