• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Danışmanlık hizmet yeterlilik belgesi

esendeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Teamtex Tekstil San. Tic. A.Ş.
Merhabalar , firmamız için Danışmanlık Hizmet Yeterlilik belgesi almak adına TSE'den denetime geldiler. İstenilen evraklar arasında İş Akış Şeması bulunmakta. Elinde örneği olan var mıdır acaba ?

Hangi tesiste hangi proses için iş akım şeması.. İş akım şeması, prosesin özetini şematize etmekten ibaret zaten.

@Hurricane Tesis değil danışmanlık firmamızın iş akış şeması . İlk defa bu konuda sorumluluk alınca örnek aradım fakat, sanırım taslak birşey hazırladım umarım yeterli olur :)

Merhaba,
Üzerinden epey zaman geçmiş ama, hangi standarda göre başvuru yapmıştınız acaba belge için?

ts 13573 standart kullanılıyor fakat standart maddelerinden en önemlisi bay ve bayan WC lerin ayrı olması, konuya önem veriyor TSE, bilginiz olsun,
ben de almak için başvuru yapacağım da :)