• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Danışmanlık Şirketi Staj Defteri

Cocukjazz

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Dokuz eylül üni
Merhabalar, ben Çevre Danışmanlık Şirketinde mesleki staj yapıyorum. Danışmanlık şirketi için oluşturulacak staj defterinin diğer staj defterlerinden farkları neler olabilir? Özellikle danışmanlık şirketinde staj yapan arkadaşlar defterinizi nasıl oluşturdunuz? Cevaplarsanız sevinirim.

merhaba aynı dertten muzdaribim bi cevap bulduysanız bana da iletir misiniz zor dönemden geçtiğim için yazamadım ama 30 günlük danışmanlık staj defteri doldurmam gerek hiç bi fikrim yok

Merhaba,
Öncelikle okuduğunuz üniversitenin staj defteriyle ilgili formatı bölümün sitesinde mevcut olacaktır, onları inceleyin. Eğer danışmanlık şirketinde günleriniz genelde aynı geçiyorsa ilk gün oryantasyon sonraki günlere de yönetmeliklerin size anlatıldığı yönünde bilgiler yazabilirsiniz. Örneğin bugün 'Hava Kalitesi Değerlendirme ve Yönetimi Yönetmeliği' anlatıldı gibi ve bu yönetmelik kapsamında danışmanlık firmasının yaptığı işleri yazabilirsiniz. Firma ziyaretlerinizi anlatabilirsiniz. Aynı gün birden fazla iş yaptıysanız onları günlere yayabilirsiniz. Okulunuz staj defterini ayrıntılı incelemiyorsa ya da staj sunumu gibi bir uygulaması yoksa çok dert etmeyin yönetmeliklerle ilgili bol bol bilgi vererek günleri doldurabilirsiniz.