• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Danışmanlık sözleşmesinin iptalinde yapılacak işlemler

Sultan Türkoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Geri dönüşüm plastik
günaydın arkadaşlar danışmam firmamızla ilişkiyi kestik ve ve öncelikli olarak neler yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim

@Sultan Türkoğlu
il çevre müdürlüğüne bildirmeniz gerekli ve sizinde eğer lisansınızı aldıysanız il çevreye dilekçe ile orda çalıstıgınızı göstermeniz lazım.

@Sultan Türkoğlu
danışmanla ilişkinizi kestiğinizi ve çevre mühendisinizin siz olduğunu belgeleyeceksinizi bunu 4 ayda bir dilekçe götürülüyor galiba yanlıs bılmıyorsam. bende götürücem.

yok biz devam ediyor şimdi şöyle birsey var lisans aldıktan sonra il çevre müdürlüğüne dilekçe yazıp birde firmada çalıstıgıma dair sigorta hizmet belgesi götürülecekmıs bizimö lisanslar gelecek bende götürücem onu ben arastırayım bilgi veririm size

Başkalarını dinlemek eksikliğe yada yanlışlığa sebep olabiliyor. Tecrübeyle sabit. Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkındaki Yönetmeliği okumanı tavsiye ederim. Danışman firmayla ilişiği kestiyseniz, hemen yenisiyle çalışmaya başlayın :)

nasıl bir tesiste çalışıyorsunuz çevre görevlisi misiniz tesisin

evt ,tesisim geri dönüşüm firması hem geri dönüşüm lisansımız var hem de toplama ayrışma lisansımız değerlendirme aşamasında

danısman firmayla çalısma zorunlulugu yok bende geri dönusum firmasında çalısıyorum. sordum istersenız kesebılırsınız dedi. ben bıldıgımı söylerım ve yanlıslık yada eksıklık olacak bırsey görmuyorum Sultan hanım danısman firmayla calısmayabılırsınız. tecrube ogrenılerek kazanılır.

@Olgaç Sürmelihindi
Yani :)
@Olgaç Sürmelihindi
tabi ki bildiğinizi söyleceksiniz Olgaç Bey :) ben sizi kastetmemiştim genel söyledim. İl müdürlüğü personeli bile zaman zaman yanlış yönlendirebiliyor. Başımıza geldiği için yazdım. Bir de balık verirken tutmayı da teşvik edelim diye yazdım ;) yoksa her zaman sorulara cevap verilir yardımcı olunur forumda bulunma amacımız da o zaten öğrenmek, yardımcı olmak.

@İbrahim Uysal
benim kimseye birsey dediğim yok bırbırımıze yardımcı elbette olacağız elimizden geldiğince il çevre müdürlüğünde benimde başıma geldi ama teşvik ederken doğru haklı bir şekilde tesvık etmek daha yararlıdır. ben tesvık etmısım ama işe yaramadıktan sonra anlamı yoktur.:D

Mrb arkadaşlar,çevre görevlisi olarak bir havaalanı ile çalışabilirim.Neler yapabilirim tecrübeli olan varsa paylaşırsa makbule geçer doğrusu :)

havaalanı derken DHMİ değil herhalde yer işletmesi mi yoksa pegasus gibi firma mı ona göre değişir yapacakların