Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Demokratcevmuh 10. dönem adaylarımız

Konu, 'ARŞİV' kısmında burcu akdag tarafından paylaşıldı.

 1. burcu akdag

  burcu akdag CMNet Üyesi

  ‘’DEMOKRAT ÇEVRE MÜHENDİSLERİ’’
  MAVİ LİSTE

  “Demokrat Çevre Mühendisleri” grubu olarak, yönetmelikler ile mesleğimizin yok edilmeye çalışıldığı, kararnameler ile meslek örgütümüzün demokratik ve bağımsız yapısının tehdit edildiği, rant projeleri ile doğamızda ve kentimizde geri dönüşü mümkün olamayacak yıkımların yaşandığı bu günlerde, Çevre Mühendisleri Odası’nın geleneği olan demokrasi, emek, bilim ve doğa yanlısı tavrı sürdürmek amacıyla ÇMO İstanbul Şubesi yönetimine talibiz.

  Katıl Değiştirelim !


  Sen Yoksan Bir Eksiğiz !
  #dirençevremühendisi
  #çevregörevlisideğilçevremühendisi

  Mavi Liste ÇMO.jpg
   

  Ekli Dosyalar:

 2. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Demokrat çevre Mühendisleri grubunu seçimden başarı ile çıktıkları için tebrik ederim.
   
 3. Sordan X14

  Sordan X14 CMNet Üyesi

  Demokratlar %46, Değişim %22, Genç %21, TRÇevre %12 yaklaşık olarak almış, iktidar olan grup nasıl oluyo da istanbulda üçüncü oluyo ben onu anlamadım? normal bir zamanda hükümeti kuran partinin istanbuldan belediye başkanlığı çıkaramaması ya da milletvekili seçiminde üçüncü parti çıkması gibi birşey sorgulamak lazım ama belki de sorgulanmadığı için zaten böyle olmuştur
   
 4. Göksel Kurtuluş

  Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

  @Sordan X14 oda seçimlerini millet vekili seçimi şeklinde düşünmeyin. Genel Merkez seçimleri Şube ve Temsilciliklerin oluşturduğu delegeler arasında yapılan seçimle gerçekleştirilir (zaten şube seçiminde delegelere de oy verdiniz aslında). Bu durumda diğer şube ve temsilciliklerini de düşündüğümüzde çoğunluk hangi grupta ise onlar Genel Merkez Yönetimine seçilirler.
  ÇMO ve TMMOB yönetmeliklerinde seçim ile ilgili usul ve esaslar yazar, bir göz atabilirsiniz.
   
  burcu akdag bunu beğendi.