• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Deneme izni

Erman Şenyürek

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar güzel bir tartışma konusu olacağını düşündüğümden dolayı bu konuyu açıyorum.

ÇKAGİLHY gereğince yeni kurulmuş tesisler hiçbir şekilde GFB olmadan faaliyette bulunamazlar.

Peki;

İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatlarına İlişkin Yönetmelik gereğince işletmelere verilen Deneme İzni?

Şimdi tesis Geçici Faaliyet Belgesi almadan Deneme İzni kapsamında çalışabilir mi?

Ya da Deneme İzninide Geçici Faaliyet Belgesini aldıktan sonra mı yetkili idareden almalı?

Yukarıda ki hususlara paralel olarak konuyla ilgili herhangi bir tebliğ, genelge ve/veya başka bir yönetmelik var mıdır? Şahsen ben bulamadım.

Bu durum açıkçası yönetmeliklerde bulunan bir açık mıdır?

Görüşleriniz benim için önemlidir.

Saygılarımla,