• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Denetim

Olgaç Sürmelihindi

Mevzuat Grubu Lideri
Yönetim Grubu
Mevzuat Grubu
Firma
-
arkadaşlar herkese kolay gelsin elime bir yazı ulaştıı bakanlık ve il çevre müdürlüğpü birleşik denetimle firmaları gezecekmiş bilginiz olsun birde gerekli evrakları istiyorlarmış haberiniz olsun.

yanlış bilgi vermek istemiyorum ama her yılın başında il çevre müdürlükleri o yıl için hangi firmalara birleşik denetime gidecekleri tespit ediliyor. denetim tarihinden bir kaç gün önce yazı ile birleşik denetime geleceklerini ve gerekli bilgive belgelerin listesini veriyorlar...

Normalde her yil sonunda Il mudurlukleri Bakanliga firma onerileri sunar ve Bakanlik aralarindan secim yaparak listeyi onaylar. Sanirim bu sene onerilen tum firmalar onaylanmis:) oyle bir duyum aldim. Denetim subelerinizden onayli listeden firmanizi kontrol etmenizi oneririm.

denetimlerde inş sıkıntı çıkarmazlar.

arkadaşlar herkese kolay gelsin. birşey diyeceğim. bu firmalarda iş yeri açma ve çalıştırma ruhsatı almak için eğer firma o.s.b.'de ise osb müdürlüğünemi müracaat etmek lazım.? yoksa belediyeye mi?

OSB 'deki tüm işyerlerine OSB Kanununca çıkartılan "OSB UYGULAMA YÖNETMELİĞİ "doğrultusunda "İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsat"ları verilmektedir.
İyi çalışmalar.

O kağıdı bize de gönderebilirimisiniz :) Bir de Olgaç bey nasıl geldi o yazı ise sizin firmaya mı geldi danışman firmanıza mı geldi?

arkadaslar denetimleri belli baslı firmalara yapılacakmıs diye duydum. her firmaya gidilmeyecekmiş. ekleri burda.

@Sultan Türkoğlu
bişe değil.

@Abdulkerim Doğam
belgeyi gönderdim ama inşallah denetimde bir sıkıntı çıkarmazlar. alnımızın akıyla geçeriz.

arkadaşlar firmanızda size gerekmeyen atık varsa hepsini temizlettirin bu sadece birleşik denetimde değil il çevre müdürlüğünde normal denetime geldiklerinde buna dikkat ediyorlar.

DENETİM.jpg