• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Denetim

Ege Çağlar Yeşilyurt

Kayıtlı Kullanıcı
iyi günler.
Danısmanlık yaptıgımız bır fırma ıcın,Bakanlıktan CED kapsam dısı gorusu geldı,pekı bu halde denetım ıcın sorumlu olan mudurluk hangısı olur?yıne ced ızın ve denetım mudurlugu mu yoksa cevre yonetım mudurlugu mu ?

Sorunuzu tam olarak anlayamadım. Hangi konuda denetimden bahsediyorsunuz? Denetime geldiklerinde hangi birimden olursa olsun zaten ÇED kararınızın olması gerekir.

@alcapone52
anladığım kadarıyla il müdürlüğü uygunluk yazısına gelecekler.

Bahsettiğiniz konularla ilgili Çevre Yönetiminden geleceklerdir.Ancak bazı il çevrelerde personel yetersiz olduğu için ÇED şubesi ile izin lisans şubesi neredeyse aynı kişilerden oluşuyor. Ancak dediğim gibi ÇED kararını hepsi görmek ister.