• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Deniz kirliliği ve kontrolü ders notu lazım

serkan83

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
kamu Hastanesi
Deniz kirliliği ve kontrolü ders notları lazım acil lazımda hiç bir yerde bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim

Teşekkürler ilginiz için. çok yardımcı oldu bu kaynaklarınız. 2006 mezunu olduğum için benim zamanımda deniz kirliliği diye bir ders yoktu. yada üniversitemin müfredatında yoktu. tekrar teşekkürler kolay gelsin

Merhaba @Kübra Kayapınar Ben hastanede çalışıyorum. Unvan Değişikliği sınavına gireceğim. Sınav konularından birisi de deniz kirliliği. Elimde yeterince ders notu yok ve internette bulamadım. Deniz Kirliliği ve kontrolü ders notlarını gönderebilir misiniz? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• ATIKSU DENİZ DEŞARJLARI DERS NOTU.doc
    112.5 KB · Görüntüleme: 158
  • DENİZ KİRLİLİĞİ VE KONTROLÜ I.pdf
    25.6 MB · Görüntüleme: 265
  • DENİZ KİRLİLİĞİ VE KONTROLÜ II.pdf
    16.9 MB · Görüntüleme: 210
  • DENİZ KİRLİLİĞİ VE KONTROLÜ III.pdf
    13.4 MB · Görüntüleme: 204
  • ATIKSU DENİZ DEŞARJLARI DERS NOTU.doc
    112.5 KB · Görüntüleme: 142