Ders notları istekleriniz

katı atık yönetimi ders notlarım mevcut fakat bilgisayar ortamında değil :(
bizim ders notlarımız çıktı olarak veriliyor ne yazıkki :(

Çevre Toksikolojisi
Çevre Biyoteknolojisi
Zararlı Atıklar ve Yönetimi

Yüksek lisans dersleri başlığı altında paylaşabiliriz aslında. Hem ders seçimlerimizdebu başlık altında arkadaşlardan tavsiyerlerde alabiliriz

Öyküm Hız

CMNet Üyesi
Çevre Toksikolojisi
Çevre Biyoteknolojisi
Zararlı Atıklar ve Yönetimi

Yüksek lisans dersleri başlığı altında paylaşabiliriz aslında. Hem ders seçimlerimizdebu başlık altında arkadaşlardan tavsiyerlerde alabiliriz
Gözde hanım, selamlar,

yüksek lisans dersleri adı altında bir bölüm olmadığı için, bazı spesifik konuları ders notları kısmına eklemeye çalışıyorum ben de. ders seçimleri konusunda yardımcı olması açısından, belki faydası dokunacak şeyler yakalayabilirsiniz :) iyi günler diliyorum.

Gözde hanım, selamlar,

yüksek lisans dersleri adı altında bir bölüm olmadığı için, bazı spesifik konuları ders notları kısmına eklemeye çalışıyorum ben de. ders seçimleri konusunda yardımcı olması açısından, belki faydası dokunacak şeyler yakalayabilirsiniz :) iyi günler diliyorum.
Merhaba Öyküm Hnm;

Bende ayrı bir başlık olmayınca o bölümü inceledim, paylaşımlarınızı gördüm. ilginize teşekkür ederim :)

nihal*

CMNet Üyesi
arıtma çamurlarının stabilizasyon yöntemlerinden klor oksidasyonu,kireç stabilizasyonu,ısıl işlem,anaerobik çürütme,aerobik çürütme ve kompostlaştırmanın dışında başka stabilizasyon yöntemleri var mı? Ya da bu yöntemlerde genel bilgilerden ayrı yeni bilgiler var mı?

mehmet_3501

CMNet Üyesi
MRB ArKaDaŞLaR;
ENDÜSTRİYEL KİRLİLİK KONTROLÜ ile ilgili ders notu (veya sunum fark etmez) olan var mı? 2 gün sonra sınavım var(ders çalışmayı her öğrencinin tabiyatında olan son günlere bırakma anlayışından hareketle acil yardımlarınızı bekliyorum. )
ŞİMDİDEN TEŞK EDERİM :))

nihal*

CMNet Üyesi
MRB ArKaDaŞLaR;
ENDÜSTRİYEL KİRLİLİK KONTROLÜ ile ilgili ders notu (veya sunum fark etmez) olan var mı? 2 gün sonra sınavım var(ders çalışmayı her öğrencinin tabiyatında olan son günlere bırakma anlayışından hareketle acil yardımlarınızı bekliyorum. )
ŞİMDİDEN TEŞK EDERİM :))

Dosyalar