• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ders notları istekleriniz

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiştir.
Ahmet Samsunlu hocamızın ''Atıksuların Arıtılması'' kitabının pdf ve ya word formatında kitabına ihtiyacım var. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba arkadaslar bir sorum vardı.
Atıksu mühendisliğinde sorularda kanal boykesitini geçirip gerekli kotları hesaplayınız diye bir ibare var.Anlamı nedir?

Karbon, Azot ve fosfor döngüsünü tek bi döngüde şematize edilmiş döngüye ve bu döngünün genel açıklamasına ihtiyacım var, bana yardımcı olur musunuz? (1990-Londra) Ozon tabakasını incelten maddelere dair montreal protokolü değişikliği ile ilgili elinde hazır döküman varsa paylaşabilir mi lütfen.. şimdiden teşekkür ediyoorum..

Merhabalar ben 'ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİNDE ANALİTİK METODLAR' dersi kapsamında hazırlamam gereken sunum için yardımınızı bekliyorum. bu ders kapsamında henüz dünyada yeni incelenen kirletici parametreler hakkında bilgi toplamam gerekli. Gerekli bilgi ve belgelere ihtiyacım var.

çevre müh katı atık (ataüni)

staj defteri sunumu

su ve atık su kontrolü (yılmaz uslu) bulan varsa paylaşabilir mi?

Ekli dosyalar

• 1.DERS KATI ATIK VE DİĞER İLGİLİ KAVRAMLAR.ppt
    6 MB · Görüntüleme: 468
  • 2.DERS ATIK MİNİMİZASYONU (GERİ KAZANIM).ppt
    560.5 KB · Görüntüleme: 393
  • 3.DERS KATI ATIKLARIN TOPLANMASI.pptx
    1,004.9 KB · Görüntüleme: 307
  • 4.DERS ATIKLARIN GERİ KAZANIMI,MADDESEL GERİ KAZANIM TESİSLERİ.ppt
    10.3 MB · Görüntüleme: 436
  • 5.DERS KATI ATIKLARIN DÜZENLİ DEPOLANMASI.ppt
    11.6 MB · Görüntüleme: 424
  • 6.DERS KOMPOSTLAŞTIRMA.pptx