• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

DijitalImzaSetup kurulumu esnasında Common-Codec 1.3 hatası

pre_conception

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Kurumsal (:
Arkadaşlar,

Format sonrası "DijitalImzaSetup" ı eskisi gibi yüklemeye çalıştım ama olmadı. Bir yerlerde yanlış yapıyorum sanırım. Yardımcı olursanız sevinirim.

DijitalImzaSetup dosyasını açıyorum 1.inci pencere açılıyor.

Yükle diyorum 2.inci penceredeki hata çıkıyor: "Yükleme İşlemi sırasında hata oluştu: C:\Program Files\Java\jre6\lib\ext\commons-codec-1.3.jar (Erişim engellendi)"

Tamam dediğimde ise "Yükleme İşlemi sırasında hata oluştu: null" ekranı görünüyor.
Tamam-Tamam-Tamam-.. diyorum en sonunda zar zor uyarı penceresi kapanıyor.

"commons-codec-1.3.jar" dosyam olması gereken yerde yok. (:
indirdim tekrar kuriyim dedim bu kez de en sondaki h1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg ata görünüyor.

Virüs programım engelliyor olabilir diye onu bile devre dışı bıraktım aynı işlemleri uyguladım sonuç değişmedi.

Yardım edebilecek kimse var mı?

Konu rahat görünmüyor sanırım. Tekrar gönderiyorum:

Arkadaşlar,

Format sonrası "DijitalImzaSetup" ı eskisi gibi yüklemeye çalıştım ama olmadı. Bir yerlerde yanlış yapıyorum sanırım. Yardımcı olursanız sevinirim.

DijitalImzaSetup dosyasını açıyorum 1.inci pencere açılıyor.

Yükle diyorum 2.inci penceredeki hata çıkıyor: "Yükleme İşlemi sırasında hata oluştu: C:\Program Files\Java\jre6\lib\ext\commons-codec-1.3.jar (Erişim engellendi)"

Tamam dediğimde ise "Yükleme İşlemi sırasında hata oluştu: null" ekranı görünüyor.
Tamam-Tamam-Tamam-.. diyorum en sonunda zar zor uyarı penceresi kapanıyor.

"commons-codec-1.3.jar" dosyam olması gereken yerde yok.
indirdim tekrar kuriyim dedim bu kez de en sondaki h ata görünüyor.

Virüs programım engelliyor olabilir diye onu bile devre dışı bıraktım aynı işlemleri uyguladım sonuç değişmedi.

Yardım edebilecek kimse var mı?

Bu sorunu vakti zamanında bende yaşamıştım. E-İmza kullanıyorum.

Java ayarlarını Bakanlığın sitesinde belirttiği gibi yaptım.
E-İmza programlarını bilgisayarıma yükledim. Sertifikaları tek tek indirerek onları da yükledim.
Sonra hata almadım.
Dijital İmza Setup Dosyası sisteme yüklendi.