• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Dip Tarama Malzemesinin Çevresel Yönetimi Yönetmeliği Kapsamında Eğitim - Çevre Görevlileri İçin

Merhaba,

Dip Tarama Malzemesinin Çevresel Yönetimi Yönetmeliği Kapsamında Çevre Görevlileri İçin Eğitim yapılacağı bilgisi Bakanlık resmi sitesinde duyurulmuştur. Kayıt olmayı unutmayın.
Kayıt linki:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Kaynak:

Merhabalar ; Sınava girmeden önce ekleri indirip bir göz gezdirmenizi, birde yönetim planına bakmanızı tavsiye ederim..

Kolay Gelsin..

Son düzenleme:
1. grupta sınava girenler arasında sertifikasını görüntüleyebilen var mı acaba

SMS'te yazdığı üzere sertifikalar 17'sinde oluşturularak indirilebilecek.
Adresinden indirilebileceği iletilmiş.

2020 içerisinde şahsen beklemiyorum. 626 katılımcı var sınava giren. Bunların %80'i bu belgeyi kendi imkanlarıyla bile alır. Dolayısıyla bu rakamlarla yılda 2 eğitim beklememek gerek. Hatta 2021 için de yılın 3. veya 4. çeyreğinde eğitim olabilir diye düşünüyorum.

Selamlar arkadaşlar, bir sonraki sınav ile ilgili bir bilgilendirme gördünüz mü acaba ben bulamadım da 🙃

Bir sonraki sınavdan kastınız, telafi sınavı mı yoksa sonraki eğitim mi? Telafi sınavı 13 Temmuz'da saat 10.00'da şeklinde mail geldi. Bir sonraki eğitim diyorsanız, bu sene gelmesi zor.

13.07.2020 tarihinde gerçekleştirilen telafi sınav sonuçları ekte yer almaktadır.

Başarılı olan kursiyerler, başarı belgelerini 17.07.2020 (saat 16:00 dan sonra) tarihinde
adresinden temin edebilirler.