• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Dizüstü bilgisayar önerisi

K

kaulitbz

merhabalar bu sene 1.ci sınıfa başlayacağım.laptop almam gerekiyor ancak ne alacağıma karar veremiyorum acaba beni bilgilendirir misiniz okulu okurken derslerde filan kişisel laptop kullanmayı gerektirecek dersler yada ödevler varmı mesela program kullandırırlar mı ki buna göre program kaldıracak bir laptop alacağım yardım ederseniz sevinirim teşekkürler :)

Acer kullanarak okulu bitirdim ve hala kullanıyorum (7 sene oldu). iş yerinde Hp kullanıyorum kesinlikle tavsiye etmem.
okul için marka olarak acer, dell ve lenovo uygun olur diye düşünüyorum. tabi birazsa şans

Kafa karıştırıcı olması ile ilgili yorum bana mı geldi bilmiyorum ama bahsettiklerim dizüstü bilgisayar almak isteyen ve araştırmayı seven herkes için geçerli şeyler.
@kaulitbz siz kağıda yazarak gitmeyin bence. :))

@ECK
hayır sizin için değildi. konunun genel gidişatına göre yazdım. yanlış yazılan çok şey var ve bunlar çok teknik konular açıklayıp konuyu amacından saptırmak istemem. bunun dışında euro dolar kurunu gözönünde tutarsak paramızın yettiğini alıp birkaç sene sonra daha iyi bir bilgisayar almak şuan daha mantıklı.

Yaklaşık bir yıldır Lenovo Z510 kullanıyorum, batarya, ısınma vs problemleri yok rahat bir şekilde Autocad, SolidWorks ve 3ds Max kullanabiliyorum. Ben i7 almıştım ama i5 de kullanıcıyı tatmin etmekte. Aklınızda bulunsun :))

Üzerinden zaman geçmiş aldınız mı bilmiyorum ama Macbook öneririm. Virüs derdi yok, kasma derdi yok, format derdi yok. Apple ürünü kullandıktan sonra anlıyorsunuz zaten. Windows bilgisayar çok komik gelmeye başlıyor ayrıca.