• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

DÖF hk.

Burcu D

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba
Çalıştığım fabrikada iç denetim amaçlı düzeltici önleyici faaliyet raporu hazırlamam gerekiyor. Elinizde örnek bir rapor formatı varsa rica etsem paylaşırmısınız. Teşekkürler..

döf için gerekli formlar varsa arıza veya sorun ne ise işlenir döf istek formu şeklinde olabilir daha sonra arıza yada sorun giderilmesi için çalışmalar yapılır bunlar döfe işlenir tabi sorun giderildikten sonra döf kapanır ..

@Burcu_

Burcu Hanım,
İstemiş olduğunuz rapor Düzeltici-İyileştirici Formlarınızın işlendiği ve veri analizinin yapıldığı bir doküman mıdır?

*Bu arada yeni revizyonla birlikte DÖF kalkarak DİF veya DF formatını almıştır (önleyici faaliyet kalktı.)

Teşekkür ediyorum Ferhat bey.

Esra hanım evet analiz odaklı bir rapor, aksiyon planı olarakta karşılaştım bir raporda. Revizyon değişikliğini duymamıştım sağolun bilgilendirme için

Burcu Hanım rapor olarak değil ama takip tablosu olarak ekteki dokümanı kullanıyorum. Bu form üzerinden veri analizi ile direkt grafiğe çekerek kolay bir raporlama yapabilirsiniz. (Kök neden ve departman bazlı)

Ekli dosyalar

• Kitap2.xlsx
    24.6 KB · Görüntüleme: 75