• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Doğudaki Çocuklar Okusun Kamp.Sos. Sor. Projesi

Orhan Eskicioğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ALMERGROUP- AYTEMİZ PETROLCÜLÜK TİC. LTD. ŞTİ.
Öncelikle merhaba Saygıdeğer Meslektaşlarım,

Doğudaki kardeşlerimizin çok zorlu şartlar altında eğitim gördüğünü bir çoğumuz biliyoruz. Bu kardeşlerimize @Ferhat Elçi kardeşimiz yerinde tespit yaparak bizzat şahit olmuştur. Şöyle ki gerçekten zoru biraz daha açacak olursak; ilk okul öğrencilerinin ayakkabıları ve montları yok. Kot pantolon, kazak ve terlik kombinesi ile birçoğu okuluna gitmeye çalışıyor. Bir çoğumuz büyük şehirlerlerde bunlari yasamadan büyüdüğümüz için bunun ne demek olduğunu bilmiyoruz sadece hayal edebiliyoruz. Bu durum icin hayirli ve yardimsever dostlarimiz araciligiyla kurulan, sosyal sorumluluk projesi kapsamında doğudaki çocuklar okusun diye kampanyası devam etmektedir. Bu projede asla maddi yardım kabul edilmemektedir. Ihtiyaca göre öğretmenlerimiz dönüş yapmaktadir. Bu istek listesi karşısında defter,kalem,suluboya, çanta, giysi vb. Ihtiyaclari temin edip bu adreslere ulastirarak hem bir öğrencinin tebessumune şahit olup, imdadına yetişmiş oluyoruz. Aşağıda birkaç sevinç fotoğrafını size paylaşacağım. Aslında bir fotoğraftan çok şey anlattığını siz göreceksiniz.
Böyle bir liste hazırlamımizda bizlere destek olmak isteyen arkadaşlar ile grup oluşturacagiz. Göndereceğimiz ihtiyaçlar cevremuhendisleri ailesi olarak onlara iletilecektir. Allah hepinizden şimdiden razı olsun. Okullarimiza maddi yardımın kabul edilmediğini bir kez daha hatirlatmak istedim. Bu arada firsatı yaymamizda bize olanak tanıyan çok kıymetli abimiz @Melih Coşar ve çok kıymetli kardeşimize @Ferhat Elçi teşekkür ederim.
Saygılar,sevgiler.

Ekli dosyalar

• SmartSelect_20181025-204318_Instagram.jpg
    SmartSelect_20181025-204318_Instagram.jpg
    59.8 KB · Görüntüleme: 8
  • SmartSelect_20181025-204245_Instagram.jpg
    SmartSelect_20181025-204245_Instagram.jpg
    117.5 KB · Görüntüleme: 8
  • SmartSelect_20181025-204307_Instagram.jpg
    SmartSelect_20181025-204307_Instagram.jpg
    88.8 KB · Görüntüleme: 7
  • SmartSelect_20181025-204256_Instagram.jpg
    SmartSelect_20181025-204256_Instagram.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 8
  • SmartSelect_20181025-204526_Instagram.jpg
    SmartSelect_20181025-204526_Instagram.jpg
    81.4 KB · Görüntüleme: 8
  • SmartSelect_20181025-204540_Instagram.jpg
    SmartSelect_20181025-204540_Instagram.jpg
    97.4 KB · Görüntüleme: 8
arkdaşlar doğuda ki okuyan öğrencilere yardım devam ediyor inşallah bizde çevre mühendisi olarak yardımlara devam edelim isim önemli değil bu zorlu kış aylarında o küçük ayakların ısınmasına vesile olmaya çalışalım .. onları yalnız bırakmayalım onlara birilerinin onları sevdiğini ve unutulmadıklarını hatırlatalım şahsen kar nedeni ile bazı okullarda eğitim zorlaşıyor bizaat ben gelen eşyaları ulaştırırken zorlandık ki kaldı ki onların durumları ... umarım hep beraber bir olup destek verelim ..

DESTEK VERELİM ARKADAŞLAR

Öncelikle merhaba Saygıdeğer Meslektaşlarım, Orhan Eskicioğlu

Doğudaki kardeşlerimizin çok zorlu şartlar altında eğitim gördüğünü bir çoğumuz biliyoruz. Bu kardeşlerimize Ferhat Elçi kardeşimiz yerinde tespit yaparak bizzat şahit olmuştur. Şöyle ki gerçekten zoru biraz daha açacak olursak; ilk okul öğrencilerinin ayakkabıları ve montları yok. Kot pantolon, kazak ve terlik kombinesi ile birçoğu okuluna gitmeye çalışıyor. Bir çoğumuz büyük şehirlerlerde bunlari yasamadan büyüdüğümüz için bunun ne demek olduğunu bilmiyoruz sadece hayal edebiliyoruz. Bu durum icin hayirli ve yardimsever dostlarimiz araciligiyla kurulan, sosyal sorumluluk projesi kapsamında doğudaki çocuklar okusun diye kampanyası devam etmektedir. Bu projede asla maddi yardım kabul edilmemektedir. Ihtiyaca göre öğretmenlerimiz dönüş yapmaktadir. Bu istek listesi karşısında defter,kalem,suluboya, çanta, giysi vb. Ihtiyaclari temin edip bu adreslere ulastirarak hem bir öğrencinin tebessumune şahit olup, imdadına yetişmiş oluyoruz.
Saygılar,sevgiler.
ARKADAŞLAR YAŞ ARALIKLARI 8-9-10-11 YAŞLARINDA KARDEŞLERİMİZ

SADECE KIRTASİYE DEĞİL GİYİM KONUSUNDA DA DESTEK VERMEK İSTİYORUZ..(MONT,BOT)(KIŞLIK ELBİSELER)

BEDEN : 31 - 32- 33- 34 -35 -36 ŞEKLİNDE

ADRES: GAZİ İLKOKULU 4/D SINIFI SİLVAN/DİYARBAKIR (KARGO YAPABİLİR ARKADAŞLAR RİCAM ÖĞRETMEN ARKADAŞA DESTEK VEREBİLMEK İÇİN KARGOYU ÖDEMELERİ SADECE )

HEPSİ ÖMER HOCAMIZ 0507 484 82 16

İLETİŞİM İÇİN Orhan Eskicioğlu Ferhat Elçi
IMG-20181025-WA0001.jpg