Dragon Age: Origins ve Dragon Age 2

MasterMind

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Aramızda bilgisayar oyunlarıyla haşır neşir olanlar vardır. Ben kendi adıma severim ;)
Şu an bildiğim kadarıyla dünyadaki en iyi Role Playing Game ( RPG ) olarak gösterilen bir oyun var. Dragon Age: Origins
Oyunun bir bölümünün fragmanını sizlerle paylaşayım dedim. Belki ilginizi çeker. RPG türü oyun oynamazdım ben pek ama bu oyun gerçekten güzel. Tavsiye ederim.
Not: Kızıl saçlı karakter favorimdir ! :D Benzer bir bayan varsa tanıdığınız iletişime geçelim :D
Video:

Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.

Murat Kafadar

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
videolar görünmüyor ne yazık ki, Dailmotion ,izlesene vs sitelerde varsa bakmak isterim .

Tarık Can

Genel Yönetici
Genel Yönetici
ben de bu aralar sniper'a sardım :-D

MasterMind

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
:D Hocam normalde ben dediğim gibi bu tür oyunları pek oynamazdım. Bunu ilk yüklediğimde 15 dk sonra sildim. Sıkacak beni diye. Ama sonra arkadaş çok ısrar etti, ben de tekrar yükledim. Oyun gerçekten çok sağlam. Görüntü olsun, konu olsun ( Hafiften Yüzüklerin Efendisi çakması ama olsun :D ), oynanabilirlik olsun gayet güzel oyun. Ek paketi çıktı. zaman bulursam bir de bilgisayarın fanını temizletebilirsem onu da oynayacağım :D

Tarık Can

Genel Yönetici
Genel Yönetici
ben asıl pes 2011 i bekliyorum :D sonbaharda çıkıcakmış hadi hayırlısı

Tarık Can

Genel Yönetici
Genel Yönetici

Murat Kafadar

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Strateji oyunları son zamanlar cok ilgi çekmekte , EA Sport oyunları genellikle yarış sektöründeydi , Need For Speed vs. Farklılık yaratmış ama abartılı bir oyun . Umarım kıymet bilinir .

MasterMind

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
O müzikleri zaten oyunda insanı kendisinden alıp götürüyor. Oyunu bitirdim ve o dediğim kızıl saçlı kız ( Leliana ) bir şarkı söylüyor, adamı büyülüyor resmen.

Bir de oyunun başlarındaki bir savaş görüntüsü :

Umarım oyunun filmini yaparlar ve oyunun filmini doğru düzgün yaparlar. IMDB de 2011 yapımı Dragon Age isimli bir film plânı var ancak bu oyunun filmi mi emin değilim.

Hazel Candan

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
cidden filmi olsa müthiş olur kesin gideceğim film tarzı. eğer o son şarkı videosunu bulursan ekler misin görmeyi çok isterim.

MasterMind

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Hangi şarkı ? İlkinde zaten şarkıyı söylüyor ikinci videodaki ise savaş. Savaşın olduğu videonun girişindeki müzikten mi bahsediyorsunuz ?

Hazel Candan

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Oyunu bitirdim ve o dediğim kızıl saçlı kız ( Leliana ) bir şarkı söylüyor, adamı büyülüyor resmen.

demişsin ya onu söylüorum.

MasterMind

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Önceki mesajımda vermiştim ancak Youtube açılmıyorsa değiştirebilirim linki bulursam.

Hazel Candan

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
mesajlarınızda video yüklüyse hiç biri gözükmüyor ama başlangıçtaki dailymotion dakini gördüm güzeldi ondan dedim zaten müzikleri çok iyi olmuş diye.

MasterMind

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Hmm, anladım.
Dailymotion'da sadece oyunun Fransızca versiyonundan alıntıda var şarkı ama şarkı zaten belli bir lisana ait değil. Aynı şarkı sanırım.
Aşağıdan izleyebilirsin :)

yarabandı

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
alıp oynamak lazım =)

Yukarı Alt