• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

KPSS Dsi çevre mühendisi alimi

82 ile de ben yaptım:) aralık atamasındanda pek bişey beklemiyorum ben açıkcası bakanımız bakanlığa alım gapmayacağız dedi ama tam olarakda bilmiyorum

@sumeyya07 Diğer kurumlarında alım yapacagını zannetmıyorum gündem o kadar hızlı değişiyo ki bizim atanıp atanmamamız bile hiçbir yetkilin umrunda deği resmen üvey evlat muamelesi görüyoruz. :)

Ve mülakata gideceklerin listesi yayınlandı.
12 kişi - puan aralığı 92,92 - 89,07
Bilmiyorum forumdan arkadaş var mı listede? Bol şans diliyorum kendilerine.

81 puanım var benimde boşuna 15 lira vermim dedim :) adamları zengin ettik her başvuraya ücret mi alınır ya