• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi)

Sedat Azizoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
Arkadaşlar E-Çevre izinleri ile ilgili tüm sorunlarınız için yeni iletişim bilgileri;

• Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri Destek Hattı Tel: 0312.586.35.81

Not: Daha önce destek verdiğimiz "izinlisans2@ormansu.gov.tr" ve "izinlisans2@cob.gov.tr" adresleri artık kullanılmamaktadır.

@İsmet Arslan
arkadaşım böyle bir duyum aldım yetkilisinden teyit ettirmek istedim nerden bilebilirim kim uyduruyor, eğer konu hakkında bilgi vereceksen de daha düzgün bir dil kullanmanı beklerdim...

@metinsengul
İlgili cevabı yönetmelik ve bakanlık sayfasındaki duyurularda bulamazsan uydurma olduğu bellidir. kulaktan dolma bilgilerle değil mühendisliğin gerektiği araştırıcılıkla sorunun cevabına ulaşılır. Sadece üşenmeden araştırmak gerekir. Mühendisiz bir farkımız olsun demi

@İsmet Arslan
Mühendis araştırır ona lafım yok katılıyorum burda Bakanlık yetkilisi varken sormak istediğim bir konuydu bu bu kadar neden bu hale getirdin anlamış değilim. Mühendisin ÜSLUBU senin üslubun değil bunuda ben size söylemiş olayım üslubunuz hiç hoş değil, ben sizi tanımam, siz beni tanımazsınız burası bir forum sayfası herkes sorusunu sorar varsa yardımcı olacak cevabını verir ama sizin üslubunuzla değil...

Dosyayı e-imza ile imzalayıp kaydet dediğimde "Lütfen Dosyalar Kaydedilirken Bekleyiniz" diyor ve bir daha sistemden cevap alamıyorum yani dosyayı kaydetmiyor. Sorun mu var yoksa bana özgü bir şey mi?

@Hülya_Arslan
Sorun ne sizde nede sistemde bütün kabahat bilgisayarınızda :) yükleyin şu programı kurtulun bu dertten :)
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinden Dijital İmza Kurulum programını tıklayıp "Aç" seçin, yükleme programına ait küçük bir kutu gelecek ekrana "Yükle" butonunu tıklayın ve "Başarılı şekilde yükleme işlemi tamamlandı" uyarısını aldıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.

birde ben önceden sistemde cevre gorevlısı olan kişileri ve lisanslı firmaları goryordum sımdı hangı adresten bu fırmaları gorebılırım? yardımcı olur musunuz?

@Filiz Bali
Maillere anlık çözüm sunuyoruz, tabi bu yoğunluğa göre değişiyor, şu an için cevap verilmeyen mail bulunmamakta :)

ben aldım cevabımı.. hep çbs yüzündenmiş :p
telefon sürekli meşkuldü, foruma yazdığınız anda yakaladım sizi..
her arayan benim kadar zamanınızı almasa, biz de sizin gibi derdimizi anlık anlatabilsek iyi olurmuş :)

Merhabalar Sedat Bey, son 2 gündür ÇED Genel Müdürlüğü
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
sayfasında yer alan "yeterlilik belgesine sahip kurum ve kuruluşlar" linki sonucu firmaların listelendiği sayfa görüntülenememektedir. bu konuda bilginiz var mı?

E imza ile Çevre Görevlisi başvurusu sırasında ''Yükleme İşlemi sırasında hata oluştu: C:\Program Files\Java\jre7\lib\ext\commons-codec-1.3.jar (Erişim engellendi)'' ve yine aynı yükleme sırasında ''Yükleme İşlemi sırasında hata oluştu: null'' gibi 2 hata veriyor kütüphaneyi kurarken...Ne yapmalıyım?