• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

E-Çevre İzinleri Sorunlarınız Hk. (Yeni)

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiştir.

Tarık Can

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Cançed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.
Arkadaşlar herkese merhabalar,

Eski konumuzu hala Sedat Bey'in görevde olduğunu zannedenlerin sorularıyla zor durumda bıraktığımızı düşünerek kilitlemiş bulunmaktayız. Sorunlarımız ile ilgili burada şu anlık (!) kendi kendimize yardım masası oluşturduk. Umarım birbirimize yardımımız dokunur.

Önemli bir ayrıntı da; Sedat Bey yerine bakanlıkta Cihan Bey'in ilgileneceğini diğer konuda belirtmişti. Cihan Bey'e şu anlık (!) 0.312.410.19.19 'dan ulaşabilirsiniz. Tabi telefonu düşürebilirseniz.

Birbirimize yardımcı olmamız dileğiyle, herkese iyi akşamlar..

çok şükür zamn damgası alınamadı hatası kaldırıldı ama hem e ımza yönetimini hem de bakanlığı ayaklandırdım..yenı admın kullanıcı acılarak ıslem tamamlandı.artık sorunsuz ımzalanıyor...

Tansel bey fırma için GFB başvurusu yapmaya calıstım. Dün sistem nedeniyle basuvuru olmadı. Bugun başvuruyu yapmak ıstıyorum 5. bolumden sonrası ılerlemıyor. ekranda yenı kayıt yazıyor. Fakat dun başvuruyu yapamamıştık. Acilen sıze ulaşmam lazım. ama telınız cevap vermıyor. Basvuru numaram:40778.

Tansel bey sabahtan beri GFB başvurusu yapmaya çalışıyorum. İmza gönder dediğimde Hash değeri hesaplanamadı yazıyor. Bugün içerisinde başvuruyu yapmam gerekiyor.

arkadaşlar herkese kolay gelsin ben birşey soracağım. bu çbs'de atık beyan formunda beyan yılı fiili üretim kapasitesi diyor ben kapasite raporundaki yıllık üretim kapasitesindeki miktarların toplamınımı gireceğim şimdiden tşk ederim.

@Olgaç Sürmelihindi
Fiili duruma göre giriş yapılanlar da mevcut olmak ile birlikte Çevre Mevzuatı kapasite raporu üzerinden işlediğinden dolayı kapasite raporu miktarı yazılması gerektiğini düşünüyorum. İyi çalışmalar

@Kaan Kurt
Tansel Bey'e hangi numaradan ulaşıyorsunuz? Benim çevre görevlisi ataması ile ilgili sorunum için haftalardır izinlisans.csb.gov.tr'den mail gönderiyorum. Problemimi tam anlamadan cevap veriyorlar. Sorunumu bir türlü çözemiyorum. 410 19 95 dışında bir numara var mı iletişime geçilebilecek? Teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba ,

Çalıştığım firmaya kendimi “çevre görevlisi” olarak atadığımda , imzalama aşamasında aşağıdaki hatayı alıyorum ve imzalama gerçekleşmiyor. Defalarca denedim başka bilgisayarlarda da denedim , sonuç hep aynı.
Sorun nedir sizce ? Acilen yardımlarınızı rica edeceğim.(E-tuğra kullanıyorum , e-devlette test ettim sıkıntı yok)
Teşekkür eder ,iyi çalışmalar dilerim.

e işlem.jpg