• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

E-Çevre İzinleri Sorunlarınız Hk. (Yeni)

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiştir.

Tarık Can

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Cançed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.
Arkadaşlar herkese merhabalar,

Eski konumuzu hala Sedat Bey'in görevde olduğunu zannedenlerin sorularıyla zor durumda bıraktığımızı düşünerek kilitlemiş bulunmaktayız. Sorunlarımız ile ilgili burada şu anlık (!) kendi kendimize yardım masası oluşturduk. Umarım birbirimize yardımımız dokunur.

Önemli bir ayrıntı da; Sedat Bey yerine bakanlıkta Cihan Bey'in ilgileneceğini diğer konuda belirtmişti. Cihan Bey'e şu anlık (!) 0.312.410.19.19 'dan ulaşabilirsiniz. Tabi telefonu düşürebilirseniz.

Birbirimize yardımcı olmamız dileğiyle, herkese iyi akşamlar..

@Ayşegül Yılmaz
Ayşegül hanım bende E-tuğra kullanıyorum..Teknik destekten Teamviwer proğramıyla destek alın. Onlar sizin yerinize bütün işleri hallederler.

@putperest

Aynı durum bende de söz konusu. Hem de İl Çevre'den kaynaklı 2 kez reddedilen GFB başvurumun neticesinde yapmış olduğum başvuru bu.
Eğer aynı durum tekrarlanırsa hukuki sınırlar içinde elimden geldiği kadar hakkımı arayacağım.
İstanbul İl Çevre'nin düzelmesi şart.

Gfb başvurusunda Atıksu Arıtma Tesisi Proje Onayı kısmına onaylanmış projeyi mi yükleyeceğiz yoksa onaylı ek-3 proje onay formu ve bakanlık onay yazısını yüklemek yeterli midir?

Sisteme evrak yükleyebilen var mı? Mobil imzada "Bilinmeyen bir sebepten dolayi islem gerceklestirilemiyor, lutfen daha sonra tekrar deneyiniz." hatası alıyorum.

@putperest
bizim bir tesisimizin deşarj ve emisyon konulu izni çıktı 16 şubatta; ancak İl Müdürlüğü tarafından.. Bakanlık kısmındaki durum farklı olabilir..

@Ayşegül Yılmaz
eğer imzanızda sıkıntı yoksa explorer 32 bit ile giriş yapmayı deneyin.. bende 64 bit ayarlıymış aynı hatayı alıyordum; 32 bit yapınca değişti şuan imzalayabiliyorum..

Adsız.jpg
Arkadaşlar belge görüntüle dediğimde böyle bir görüntü çıkıyor bunun nedeni ne olabilir (java 6.21 kurdum, Explorer 8 ve crome de denedim olmadı)

atıksu deşarj konulu çevre izni başvurusunda bir türlü haritadan tesisi ve atıksu tesisini kaydedemiyorum. konu hakkında bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar enteresan bir sistem problemim var ve çözülemiyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Danışmanlık hizmeti verdiğimiz firmalardan biri için GFB'yi aldık ve daha sonra Çevre izni başvurusunu yaptık. Başvurudan bir müddet sonra tarafımıza 2 tane eksiklik verildi ve bizde bu 2 eksikliği, 80 günlük süremiz bitmeden tamamlayıp sisteme yükledik.

Ancak İl Müdürlüğündeki personeller sistem üzerinde hiçbir belge olduğunu görüntüleyemiyor ve biz kendi sistemimizi açtığımız zaman yüklediğimiz belgeler yerinde gayet sağlıklı duruyor. Onay için gerekli süre de bitmiş durumda.

Bakanlığı arıyoruz bilgi işlemden yardımcı olabilecek kimsenin olmadığını söylüyorlar. Ne yapabiliriz?
Teşekkürler...

@İbrahim Ender ALP
İrtibat numarası var ama yoğun olunca bakamayabiliyor..en iyisi siz bakanlıktan bağlatın. Siztemi ocakta revize ettiği için eksiklik ve hataları iyi biliyor Tansel Bey.

Tansel Bey Artık o konulara bakmıyor arkadaşlar.Cuma günü Yeni teknik elemanlar gelmiş artık onlar ilgileneceklermiş.

Sistem üzerinden sizin yapacak bişeyiniz yok.İzin lisans daire başkanlığına dilekçe yazın konuyu ayrınıtılı şekilde yazın.en azından danışman olarak sizde hata olmadığını ispatlayın.