Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

E-Çevre İzinleri Sorunlarınız Hk.

Konu, 'ARŞİV' kısmında Sedat Azizoğlu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Sedat Azizoğlu

  Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

  Çevre Danışmanlık Yeterlilik Belgesi Başvurusu yapan arkadaşlar, sorununuz ile ilgili çalışma tamamlanmıştır. Başvurunuzu yapabilirsiniz.
   
  msmuhendis bunu beğendi.
 2. Sedat Azizoğlu

  Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

  Ademnba bunu beğendi.
 3. İsmet Arslan

  İsmet Arslan CMNet Üyesi

  Sayfada hala vekalet kısmı görüntülenemiyor. Hata nedeniyle çevre il müdürlüğünde sıkıntı yaşıyoruz
   
  Gülfem Polat bunu beğendi.
 4. seezgn

  seezgn Misafir

  sisteme giriş yapamıyorum kullanıcı adı ve şifremi kabul etmiyor. şifremi unuttum diyorum gerekli bilgileri giriyorum yine hata veriyor bunun sebebi nedir ve bir sorum daha olacak.
  çevre danışmanlık yeterlilik belgesi almış firmalar listesine nereden ulaşacağız bulamıyorum
   
 5. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  Halen daha erişim sağlanamıyor ki yaaa...
   
 6. Sedat Azizoğlu

  Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

  Arkadaşlar 6.adımda koordinat ve harita alanında yaşanılan sorun ÇŞB devrinden kaynaklı olup çözülecektir. Bilgi işlemden arkadaşlarımız çalışmalara devam ediyor, yakın zamanda çözülecektir.
   
  GulSevim ve Fatih Özcan bunu beğendi.
 7. İbrahim Uysal

  İbrahim Uysal CMNet Üyesi

  Merhabalar,

  GFB başvurumun değerlendirme süresi 20 temmuz da 3 ayı dolduracak. GFB nin eksik belgesi yok inceleyen personelle konuştum onay verilecek. ama elektronik imzadan kaynaklı problem olduğu için imzalanamadığı söyleniyor. bi problemin bu kadar uzun sürmesi mümkünmüdür. normalde 30 gün içinde sonuçlanması gereken bir başvuru. müşterilere karşı da zor durumda kalıyoruz. konuyla ilgili değerlendirirseniz sevinirim.
   
 8. Sedat Azizoğlu

  Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

  Elektronik imzadan kaynaklı sistemsel bir sorun yok, yetkilinin bilgisayarından kaynaklı problem olabilir, bu tarz durumlarda yetkilinin bizimle irtibata geçmesi daha doğru olur.
   
 9. Sedat Azizoğlu

  Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

  GFB başvurusunda 6.adımda sorun yaşayan arkadaşlar, 6.adım Belge Başvurusu alanında harita koordinat bilgisi girişlerini tekrar deneyebilirler mi, sorun çözülmüş olması lazım...
   
 10. basarg

  basarg CMNet Üyesi

  Maalesef Sedat Bey, sorun devam ediyor.
  " Tesis noktaları kayıt işlemi sırasında hata oluştu." diyor cumadan beri...
   
 11. dutoprak

  dutoprak CMNet Üyesi

  evett lütfen bu konuda yardım edin koordinat kaydı yapamıyorum koordinatı hatta haritadan seçiyorum tesisi kaydete basınca kaydederken hata oldu diyorr lütfwennn yardım edin imdatttt.......... bakanlıkdaki yardım masasınada kimse bakmıyorrrrrrr
   
  basarg bunu beğendi.
 12. Sedat Azizoğlu

  Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

  Oraya da buraya da destek olmaya çalışıyorum telefonlar sürekli meşgul çünkü sürekli görüşme yapıyorum, tek telefon desteği olduğu için kusura bakmayın arkadaşlar...
   
 13. İbrahim Uysal

  İbrahim Uysal CMNet Üyesi

  Sedat Bey, GFB başvuru sürecinin mobil imzadan ötürü değerlendirmesinin uzadığı, Şube Müdürünün mobil imza tanımlanmasının henüz yapılmadığı için bu şekilde olduğu söyleniyor. yaklaşık 3 aydır beklediğimizi size yazmıştım. bu şekildeki mazeret cok gecerli gibi gelmedi bana, durumun aslı nedır siz biliyor musunuz?
   
 14. Sedat Azizoğlu

  Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

  Konu hakkında yorum yapmam doğru olmaz, 0312.410.19.19 nolu telefondan konu ile ilgili Yalçın Bey ile görüşmenizi tavsiye ederim.
   
  İbrahim Uysal bunu beğendi.
 15. Carpici

  Carpici CMNet Üyesi

  Sedat Bey; 12 Mayıs 2012 Çevre görevlisi sınavından başarılı olduk fakat Belge başvurusu yapamıyoruz. Belge başvuru kısmında Sınavdan başarılı olmanız gerekiyor diyor evet dediğimizde Belge adı seçmek için girdiğimizde belge adı yok bu konuda bir bilginiz var mı? yardımcı olursanız sevinirim. İlgili numarayı arıyorum ya Sürekli meşgul veye açan yok. Belge Başvuru ekranı-1.png Belge başvuru ekranı-2.png
   
 16. Sedat Azizoğlu

  Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

  Ekran görüntüsünü kaplattınız koca siteye :) gerek yoktu sorununuzu anladım, E-izin portalına giriş yapın, kimlik ve eğitim bilgilerini kontrol edin ve doğruluğunundan emin olun, başvuru/takip>>>sınav başvurusu>>>nu tıklayın, açılan sayfada lütfen seçiniz alanında "Mayıs 2012" sınavını seçin ve başvur butonunu tıklayın, beklemede görülüyorsa tamamdır şimdi ise ÇŞB yetkilisinin sınav sonuç bilgilerinizi sisteme girmesi için bekleyin arada portalınızı kontrol edin, sınav sonuç bilgilerinizin portal üzerinden görülmesinden sonra Başvuru/Takip>>>Belge Başvurusunun tıklayın, 270 TL. lik dekont ve vesikalık resiminizi elektronik imzanız ile sisteme ekleyin, lütfen seçiniz alanında "Çevre Görevlisi Belgesi" ni seçin ve başvur butonunu tıklayın, yine ÇŞB yetkilileri tarafından başvurunuz incelenecek ve Çevre Görevlisi belgenizi yine aynı sayfadan alabileceksiniz..
   
 17. dutoprak

  dutoprak CMNet Üyesi

  Sayın Sedat Bey , ben firmamın gfb başvurusunda koordinatlarını kaydedemiyorum. Bu konuda yardımınızı bekliyorum..
   
 18. Carpici

  Carpici CMNet Üyesi

  Öncelikle ekran için özür dilerim küçük resimde net görünmez diye büyük gönderdim. Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Saygılarımla.
   
 19. Sedat Azizoğlu

  Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

  Espiri olsun diye söylemiştim hocam yardım edebilmişsem sevinirim, size iyi çalışmalar...
   
 20. Özlem BAKİ

  Özlem BAKİ CMNet Üyesi

  GFB başvurusu sırasında tesis noktasını kaydedemiyorum uzunca bir süredir..Sorun ne zaman giderilir acaba? ya da tesis noktası kaydetmeden başvuru yapsam olur mu :D
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.