• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

E-Çevre İzinleri Sorunlarınız Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sedat Azizoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
Çevre Danışmanlık Yeterlilik Belgesi Başvurusu yapan arkadaşlar, sorununuz ile ilgili çalışma tamamlanmıştır. Başvurunuzu yapabilirsiniz.

@Hülya_Arslan
Genelde bu hatanın kaynağı karşımıza şu şekilde çıkabilir;
1-Dijital imzanız ile eklemek istediğiniz kabul edilen dosya formatlarından biri olmalı(pdf, doc, xls, rtf, jpeg, jpg, png, gif).
2-Dosya boyutu 10 mb kapasitenin altında olmalı,

Kontrol ettiniz ve yine aynı sorunu yaşadınız o halde bizi arayın yardımcı olalım :)

Sedat Bey,

GFB başvurusu sırasında 6. adım olan Başvuru sırasında Tesis Noktaları Kaydet/Güncelle kısmına tıkladığımda haritayı görüntüleyemiyorum. Haritada bir sıkıntı olabilir mi?

@Sedat Azizoğlu

hepsi tamam ama hala aynı problemi yaşıyorum, belgeyi kaydediyor ama her defasında sistemden attığı için işlem basamaklarında başa dönmek zorunda kalıyorum. :(

Yeni bir toplama ayırma tesisine lisansı alıyoruz.Firma İstanbul firması, tesisin bulunduğu Gaziantep'e şube açıldı.Çevre bilgi sistemine kayıt yaptığımızda karşımıza İstanbul merkez adresi çıkıyor.Lisansı Gaziantep şubesine alacağımızdan dolayı adresin Gaziantep gözükmesi gerekiyor.Güncelleme yapmamıza rağmen İstanbul adresi çıkıyor.Çevre bilgi sisteminde istanbul adresi görünüyor.GFB başvurusu sırasında 6. adım olan Başvuru sırasında Tesis Noktaları Kaydet/Güncelle kısmına tıkladığımda haritada Gaziantep işaretlenmiyor.Adresin Gaziantep şubesi çıkması için sistemde ne yapmamız lazım.

@ErhanUzunhasan
Danışman firma olarak Çevre bilgi sistemine giriş yapılarak firmaya ait tesis adres bilgilerini güncelleyebilirsiniz.

Danışman firma değiliz.Gaziantep il çevre müdürlüğünde adresimiz şube olarak gözüküyor.Sistem ile alakalı bir hata olduğunu ve mail atmamızı gerektiğiniz söylediler.Yardım masası (312) 586 35 81 numaralı hat cevap vermiyor.Konu ile ilgili yardım ederseniz seviniriz.İyi çalışmalar.

@ErhanUzunhasan
Yapmanız gereken firmaya ait kullanıcı bilgileri ile çevre bilgi sistemine giriş yapmak ve ilgili güncellemeleri yapıp kaydetmek, bu arada ben yardım masası yetkilisiyim, telefonların yoğunluğundan dolayı ulaşamıyorsunuz, eğer sorunu çözemezseniz belirttiğiniz numaradan irtibata geçebilirsiniz.

Merhaba, danışmalık firması olarak bir firmanın lisans işlemlerini yöneteceğiz.

Firma daha önce başka bir danışmanlık firmasından hizmet almış ver izin-lisans sisteminde kayıtlı.Ancak sisteme öyle bir kayıt etmişler ki, küçük firmayı 'holding' olarak, %1 payı olan ve Türkiye dışında bulunan kişiyi de firma yetkilisi olarak kayıt ettirmişler. Belkide %1 hisse önceden %51 idi tam olarak o kısımları bilmiyorum ancak firmanın vergi numarasını değiştirmeden düzeltme imkanımız var mı?

@arif
Çevre Bilgi Sisteminden kayıtlara bakmamız lazım, 0312.586.35.81 nolu telefondan irtibata geçerseniz bakabiliriz.

ARKADAŞLAR E-ÇEVRE İZİNLERİ PORTALINDA SİSTEMDEN KAYNAKLI HATA BULUNMAMATADIR...

(Gün içinde bizleri yanlış yönlendiren ve kullanıcı kaynaklı hataları sistemsel hata olarak lanse ettiren arkadaşlar için söylüyorum, önce bakalım sonra yorum yapın, sistemsel bir hata olursa size zaten bilgi veriyoruz.)

İyi günler çevre görevlisi işletme protokolü kısmında gerekli belgeyi yüklemekte sıkıntı yaşıyorum. Mobil imzayla imzalamam rağmen belgeyi kaydetmiyor.yardımcı olursanız sevinirim

Sedat Bey merhabalar,
danışmanlık yaptığımız firmanın üç adet aynı vergi numarasına sahip tesisi bulunmaktadır. Zamanında protokol yüklenirken ana sisteme bu tesislerden birisinin adı ile yüklenmiş olup ( ABC... san tic ... ZZZ şubesi gibi), daha sonra aynı vergi numarası olduğundan diğer tesislerde bu tesisin adı altında çıkmıştır. Ana sistemden firmayı vergi numarası ile sorgulattığımda ABC... san tic ... ZZZ şubesi şeklinde çıkıyor.. Sistemden bunu düzeltemiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim..hoşçakalın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...