• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

E-imza ile imzalanmıs dosya sistemden nasıl kaldırılır?

mervedidemaksoy

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ÇINAR KAGIT ABALAJ ATIK İNŞ. GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Yanlış bi dosya yüklenmiş ve e-imza ile imzalanmış bi dosyayı nasıl kaldırabilirim..

GFB Başvurusu yaparken yüklediğiniz dosya ise sayfa sonunda o dosya için sil işaretini görmeniz gerekir..

aynı seyı bı arkakadasımda soyledı..dosya yuklenmıs ve ımzalanmıs..dun ben yuklenmesı gereken dogru dosyaları yuklerken goremedım.ama bugun goruyoruz.fırmanın cewre gorevlısı arkadas ımzayıladıgı ıcınmı sıl secenegı goremıyorum.yada baska nelerden kaynaklanabılır bu durum

Bazen bende yanlış dosya yüklüyorum kendi firmalarım için ve alt'da ki sil seçeneğinden siliyorum. ama kendi firmam. başka bir çevre görevlisinin imzaladığı dosyayı hiç silmeye çalışmadım.
Ondan kaynaklı olabilir :confused:

ama eklenecek baskadosya yok ılkının sılınmesı gerekıo..soledıgınız ıslemı yaparsam ılkı sılınmıs olurmu??yanı ımzalanmıs olması bıseyı deıstırırmı??

Arkadaşımın dediğine göre sen yükleme yaptığında diğer dosya için sil çıkması lazımmış ama yükledikten sonra ;)