• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

E-imza problemi

çalıştığım işyerinden ayrıldım ve bunu bakanlıga bıldırmek için çevre görevlisi olarak gözüktüğüm firmadan ayrıldığımı göstermek için elektronik imza kullanmam gerekiyor.Elektronik imza ile imzalarken şifreyi yazdıktan sonra internet düşmüş gibi explorer hata veriyor.Bunun nedeni nedir?Bir türlü sistemde işten ayrıldığımı beyan eden imzayı atamıyorum ?

tuba-ak

CMNet Üyesi
Elektronik imza ile belgeleri imzala dedikten sonra kaydet deyince bir türlü belgeleri kaydetmiyor,kaydedilirken bekleyiniz uyarısı veriyor,Problem nedir sizce?

siberdunyali

CMNet Üyesi
merhabalar..aynı problemi bizde yaşadık ve çözüm bulamadık..eğer çözümü bulduysanız bize de bilgi verebilir misiniz? teşekkürler

C

Can Güney Uyar

çalıştığım işyerinden ayrıldım ve bunu bakanlıga bıldırmek için çevre görevlisi olarak gözüktüğüm firmadan ayrıldığımı göstermek için elektronik imza kullanmam gerekiyor.Elektronik imza ile imzalarken şifreyi yazdıktan sonra internet düşmüş gibi explorer hata veriyor.Bunun nedeni nedir?Bir türlü sistemde işten ayrıldığımı beyan eden imzayı atamıyorum ?
Arkadaşlar; Kaydedilirken bekleyiniz diyorsa mutlaka
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.
adresindeki Dijital İmza Kurulum Programını kurun. Başalılı bir şekilde kuruldu uyarısını aldıktan sora bilgisayarı tekrar başlatın. Kaydedilirken bekleyiniz uyarısının tek çözümü budur başka hiçbir şekilde düzelmez.

Ayrıca atmak istediğiniz imza mobil mi elektronik imza mı?

siberdunyali

CMNet Üyesi
e-imza...

Yükleme Başarısız ! Dosya Yüklenemedi./r/nSystem.Exception: Server was unable to process request. ---> There is not enough space on the disk. at BasePage.UploadFileByte(EnumUploadPathleri enmPath, Decimal UploadDirectoryID, String fileName, Byte[] dosya)
....böyle bir ifade ile karşılaşıyoruz