Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

E-imza problemi

Konu, 'ARŞİV' kısmında Aslı Boyacı tarafından paylaşıldı.

 1. Aslı Boyacı

  Aslı Boyacı CMNet Üyesi

  çalıştığım işyerinden ayrıldım ve bunu bakanlıga bıldırmek için çevre görevlisi olarak gözüktüğüm firmadan ayrıldığımı göstermek için elektronik imza kullanmam gerekiyor.Elektronik imza ile imzalarken şifreyi yazdıktan sonra internet düşmüş gibi explorer hata veriyor.Bunun nedeni nedir?Bir türlü sistemde işten ayrıldığımı beyan eden imzayı atamıyorum ?
   
 2. Gizem Özenç

  Gizem Özenç CMNet Üyesi

  Cevap: e-imza problemi

  işlem uzun sürdüğünde sistem hata veriyor düşüyor
   
 3. İsmet Arslan

  İsmet Arslan CMNet Üyesi

  Cevap: e-imza problemi

  Bilgisayarın ayarları doğru yapılımıda
   
 4. Erol Bölek

  Erol Bölek CMNet Üyesi

 5. tuba-ak

  tuba-ak CMNet Üyesi

  Elektronik imza ile belgeleri imzala dedikten sonra kaydet deyince bir türlü belgeleri kaydetmiyor,kaydedilirken bekleyiniz uyarısı veriyor,Problem nedir sizce?
   
 6. siberdunyali

  siberdunyali CMNet Üyesi

  merhabalar..aynı problemi bizde yaşadık ve çözüm bulamadık..eğer çözümü bulduysanız bize de bilgi verebilir misiniz? teşekkürler
   
 7. Can Güney Uyar

  Can Güney Uyar Misafir

  Arkadaşlar; Kaydedilirken bekleyiniz diyorsa mutlaka http://izinlisans.cob.gov.tr/DijitalImzaKurulum/EImzaBilgi.aspx adresindeki Dijital İmza Kurulum Programını kurun. Başalılı bir şekilde kuruldu uyarısını aldıktan sora bilgisayarı tekrar başlatın. Kaydedilirken bekleyiniz uyarısının tek çözümü budur başka hiçbir şekilde düzelmez.

  Ayrıca atmak istediğiniz imza mobil mi elektronik imza mı?
   
 8. siberdunyali

  siberdunyali CMNet Üyesi

  e-imza...


  Yükleme Başarısız ! Dosya Yüklenemedi./r/nSystem.Exception: Server was unable to process request. ---> There is not enough space on the disk. at BasePage.UploadFileByte(EnumUploadPathleri enmPath, Decimal UploadDirectoryID, String fileName, Byte[] dosya)
  ....böyle bir ifade ile karşılaşıyoruz
   

İlginizi Çekebilir

20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...