• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

E imza sertifika bulunamadı hatasi

Seydatem

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Muhendis
Izinlisans sayfasında e imzayı kullanamıyorum sertifika bulunamadı hatası alıyorum imzalama yapmıyor ne yapmaliyilim

çok alakasız bir şey soracağım nolur kusura bakma ben çevre müh. 2 sınıf öğrencisiyim azot tayini deneyinde 2 ayrı grup olarak bi arıtma tesisi çıkış suyu bir giriş suyu kullandık. giriş suyu kullandığımız deneyde amonyak azotu 5.6 mg/l, çıkış suyu kullanılanda ise 67.2 mg/ l çıktı. bunun nedeni nedir rapora ne yazabilirim lütfen yardımcı olur musunuz ?

@Seydatem önce e-imzanı aldığın yerin sitesinden destek kısmından kurulumunu yap, sonra javanın 8.121 olup olmadığını kontrol et değilse bu eski sürümü indir çünkü izinlisans sistemi bu sürümle eş çalışıyor (javanın sitesinde 8.131 var onda çalışmıyor), sonra javanın ayarlarında izin lisans sitesinin linkini güvenlik kısmına yaz ki kısıtlama yapmasın.. benim bildiklerim bu kadar umarım işine yarar

Java 8 121 olmazsa java8 111 e de değiştirebilirsiniz. Ayrıca java ayarlarları kısmında güvenlik sekmesinde ENABLE işaretli olsun

bende de var aynı sorun sabah deneyip çözülür ise yazarım, teşekkürler...

10 gün dür bu sorun varmış .E imza yetkilileri gerekli problemi iletmiş . Hata vermesinin nedeni yani bakanlık sistemi ile ilgiliymiş . Rapor yükleyemiyorum ve bugün son nasıl işlem yapacağız bilmiyorum.Konu ile ilgili bakanlıkla görüşen varmı acaba ?

Sisteme haftalık bulunma programını yükleyebilen var mı ?

upload_2017-4-28_10-44-14.png

Sürekli bu hata bakanlık arandığında da hiç bir cevap alamadım

Benimde aynı hatayı veriyor arkadaşların dedigini yaptim 8.121 yükledim düzeldi sende dene bakanlikla alakali bisey degil