E-izin Mobil imza

snnklnc

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Kayıt
17 Mayıs 2011
Mesajlar
24
Beğeniler
1
#1
Sisteme dosya yükledikten sonra imzalama bölümünde sistem hata veriyor aynı durumu yaşayan yada sebebini bilen varmı acaba.


Cıkan hata;

System.Web.Services.Protocols.SoapException: There was an exception running the extensions specified in the config file. ---> System.Web.HttpException: Maximum request length exceeded. at System.Web.HttpRequest.GetEntireRawContent() at System.Web.HttpRequest.get_InputStream() at System.Web.Services.Protocols.SoapServerProtocol.Initialize() --- End of inner exception stack trace --- at System.Web.Services.Protocols.SoapServerProtocol.Initialize() at System.Web.Services.Protocols.ServerProtocol.SetContext(Type type, HttpContext context, HttpRequest request, HttpResponse response) at System.Web.Services.Protocols.ServerProtocolFactory.Create(Type type, HttpContext context, HttpRequest request, HttpResponse response, Boolean& abortProcessing)
 
S
#2
Cevap: E-izin Mobil imza

bende de aynı problem olmuştu dosya yükleniyo imzalama kısmına gelince imzalanmıyo yada imzala diyorum bekleyin diyo ve öyle kalıyo. ben bunun için bakanlık bilgi işlemi aradım gerekli programalrı kaldırıp en baştan yükleyin dediler. program kendini güncelliyor o nedenle hata verir dediler. bir deneyin isterseniz.hatta numara vereyim size 0312 207 56 12 ilgili kişi de can güney. birde e imzanızı nederen aldınız bilmiyorum, ben e tuğradan aldım teknik servisi aradım uzak masa bağlantısı ile sistemi tekrar kurup kontrol ediyorlar ve sorun çözülüyo. yani sorun imzanızda da olabilir. kolay gelsin.
 

Aslı Boyacı

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Kayıt
22 Ekim 2010
Mesajlar
50
Beğeniler
5
#3
Bakanlıktan Can bey yardımcı olucaktır.Tabı ulaşabilirseniz...
 

Yukarı Alt