• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

E-İzin Uygulaması Hk.

Gökhan Kutlu

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
AGT Atık Geri Toplama San. Tic. Ltd. Şti.
Merhaba arkadaşlar ,

Birkaç gündür acaba düzelir mi diye bekliyorum ama ECB deki E-İzin uygulamasına giriş yapamıyorum. Aynı sorun sizde de var mı ?

iyi çalışmalar.

Günaydınlar;
Ben de deniyorum şu anda ama açılmıyor

aynen açılmıyor inş şu başvuru geçerlilik gün sayılarını güncelliyorlardır. ?‍♀️

Son düzenleme:
çevre izin başvurusu yenileme süresi için kalan sürem 13 gün yazıyor ama uygunluk başvurusu yapmıştım orada ise kalan süre 0 yazıyor ?‍♀️ bu durumda olan başvurunuz varmı acaba yada bu günleri ne zaman ekleyecekler?

Konuyla ilgili dosya ilgilisi memur ile görüşmenizde fayda var. Eğer süreyi geçirirseniz ve uzatma olmazsa başvuru yapamazsınız ve mağduriyet oluşabilir.

bu durumu mehmet gürsoya da mail atmıştım ? ? ?‍♀️ uygunluk başvurusu onaylandıktan sonra ek süre verilecekmiş arkadaşlar:confused:

Merhabalar,
Benimde yenileme için başvuru yapmam gerekiyor fakat şahıs kısmına girdiğimde uyarı veriyor. Mehmet Bey'e yeterlilikten tesis onaylama yapmam gerektiğini söyledi. Bu işlemleri yaptıgımda da yine hata alıyorum. tesis onaylanmamış gözükmektedir.
Bu arada uygunluk başvurusunu nereye yapmam gerekiyor acaba. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar ,

Hata devam ediyorsa bi yerlerde bi yanlışlık yapmış olabilir ya da sistemsel bir soruna takılmış olabilirsiniz.
Uygunluk başvurusunu e izin uygulaması üzerinden şahıs olarak ilerleyerek soldaki menülerden yapacaksınız.