• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

EÇBS Kullanımı İçin Gerekli Vekalet

G. Hersanlioglu

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Veolia Çanakkale Entegre Katı Atık Yönetim Projesi
Vekâleten işlemlerde noter onaylı vekalet belgesi zorunludur..

EÇBS'yi kullanabilmemiz için, Firma Yetkilisi'nin vereceği noter onaylı vekalet için taslak bir metin mevcut mudur?
Yada vekalet alan varsa eğer metni paylaşabilir mi mümkünse?

İyi çalışmalar herkese,

valla bana da lazimdi, matbuğ birşey bulamadigim icin, "cevre ve sehircilik bakanligi kapsaminda yapilacak islemler ve cevre kanunu ve yonetmelikleri kapsamındaki basvuru ve islemler" olarak genel biseyler yazdirdim

vekaletin son geçerlilik tarihini istiyor Ancak geçerlilik tarihi sütununda 2018 tarihi son tarih olarak görünüyor.Geçerlilik tarihi olarak ileriyi göstermesi gerekmez mi. Bi yanlışlık var galiba değil mi

@hatice kaya
Sanırım vekaletin belirli tarihlerde tekrarlanması için en fazla yıl sonuna kadar geçerli olabiliyor.
2019'da güncellemeniz için.

Siz vekalet aldınız mı? Metinde belirtilenleri paylaşabilir misiniz?

valla arkadaşlar ben çalıştığım firmadaki sigorta giriş kaydı ile çevre görevlisi belgesini yükledim heralde yanlış yaptım ama noter onaylı vekalet felan çok fazla noter onaylı olmayanında zaten bir hükmü yok öylesine evrak iki kişi arasında bilmiyorum belki ben yanlış düşünmüşümdür