• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

EÇBS Yeterlilik Uygulaması Sistem Bakımdadır Uyarısı

Kubilay Duman

Çevre Teknolojileri Grup Lideri
Yönetim Grubu
Çevre Teknolojileri Grubu
Firma
CSR PLASTIC - Şam Yapı Anonim Şirketi Sakarya Şubesi
Herkese Kolay Gelsin,

Başlıktan da anlaşılacağı üzere EÇBS den uygulama listesindeki yeterlilik uygulamasına girmek istediğimde yaklaşık 3 haftadır sistem bakımdadır uyarısı alıyorum. Bu yüzden tesisin izin lisans sürecini başlatamıyorum. Bu konuda beninle aynı sorunu yaşayan yada fikir verebilecek arkadaş var mı ?

Not: Bakanlılığı aradım yönlendirdiği kişilere mail attım geri dönüş olmadı. Verdikleri telefonu aradım bir dönüş alamadım. Sistem üzerinden sorun birdir dedim herhangi bir sonuç elde edemedim :D

Benzer durumu arkadaşlarım da yaşadı, çerezleri temizlemeni öneririm hocam :) Bende açılıyor sistem. Hatta o kadar hızlı ki şaşırıyorum bu aralar ?

Kubilay aynı sorunu ben de yaşamıştım ve 2 ay sıkıntısını çektim. Bir arkadaş saolsun Okan beyin yanina gitmişti ve 5 dakika da halletmişti. İnş. Senin sıkıntı Bakanlığa gitmeden halledilir ?

Çerezler temizlendi ama yine aynı hata motada giriyor yeterlilik uygulamasına girmiyor.

Son düzenleme:
Farklı tarayıcılarda denedim bakanlıkta en az 20 kişiyi aradım ne hikmetse sekreterler veya yönlendirecek kişiler telefona çıkıyor ama uzmanların hiçbiri çıkmıyor

Bu arada gizli mod ile denedim ama yine sistem bakımdadır hatası aldım. Motat uygulamasına giriyor ama yeterlilik uygulmasında niye böyle bir hata veriyor çözemedim. Hiçbirine girmese anlayacağım ama bir uygulamada bu hatayı alıyorum.

belli ki sisteminiz bug'ta kalmış gibi bir durum söz konusu. Belirttiğiniz sürenin bu denli uzun olması sebebiyle bence direkt Okan Bey'le iletişim kurun. Ya da Şirket olarak e yeterlilik uygulamasına giriyorsanız. Uygulama ekle kaldır butonunu bir deneyin belki bir şeyler değişir.

@Emre Kurt Ekle kalıdır denedim olmadı bakanlıktaki okay beyin soy ismini bilen var mı ?