• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Efsane sözler

CMNet Okuru

Kayıtlı Kullanıcı
Spiker: "Neden Türkçe konuşmuyorsun?" Alex De Souza: "Türkçe konuşsam Samet işsiz kalır."

"O maçta top ayağıma 9 kere değmişti, zaten 9 kere santra yapmıştık." Meşhur 8-0'lık İngiltere maçı sonrası Rıdvan Dilmen.

"Taksi, Olcan'ın gol attığı yerden 20 TL yazardı." Tolga Zengin.

Demek ki maçın seyircili olduğunu bilmiyorlardı. Haber veririz bundan sonra. Gelmeyenlerin de canı sağ olsun" Şenol Güneş'ten taraftara.

''Basın, sigara ve alkolün performansımı düşürdüğünü söylüyor... Attığım her golden sonra onların şerefine içiyorum.'' Mario Balotelli

"Galatasaray maçını unutamıyorum. Ali Sami Yen’deki "Welcome To Hell" pankartı ve tezahüratlar hala hafızamda." Sir Alex Ferguson.

"Bence arabadan sonra en büyük icat Play Station'dır." Andrea Pirlo.

"Kayserispor resmen bize tecavüz etti. Kolay goller yedik, karşılık verdik ama yeterli olmadı." Yılmaz Vural.

"17 yaşındayken Arsene Wenger bana Arsenal ile deneme antrenmanına çıkmayı teklif etti. Reddettim. Çünkü Zlatan denenmez!" Ibrahimovic.

"Bir AVM'de sahneye çıktık. Arkada Arif'in bana attığı golü gösterip durdular. Sinirim bozuldu." Peter Schmeichel.

"Ben ve ailem yüzde yüz Brezilyalı doğduk ama yüzde elli Brezilyalı yüzde elli Türk olarak vefat edeceğiz." Alex de Souza.

"Futbol ayak oyunu değil ayakla oynanan oyundur." Şenol Güneş.

Muhabir: "Hiç bir golü kız arkadaşına hediye ettiğin oldu mu ?"
Sergen Yalçın: "Aynı golü iki farklı kıza hediye ettiğim bile oldu."

"Arda'yı bıraksan babasına bile çalım atar." Rıdvan Dilmen.

"Messi benim yanımdan hızlıca geçip bana çalım attığında futbolu bırakmaya karar verdim." David Beckham.

Gündelik hayatta bile sağa sola bakarak boşluk arıyorum." Xavi.

"Gerilmedim çünkü buna vakit kalmadı. Galatasaray sanki 11 adamla değil, 50 bin kişiyle oynadı." Mourinho.

"Ne zaman kaybetsem kazananı tebrik ederim. Çünkü kazandıysa bizden iyi bir şeyler yapmıştır." Alex de Souza.