• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim ; 18-19 Mart - Çevresel Etki Değerlendirme Süreci

efeakcelik

Kayıtlı Kullanıcı

Eğitimin Adı

ÇEVRESEL ETKİ DEĞERLENDİRME (ÇED)​
Eğitimin Verileceği Tarih
18- 19 MART 2016 CUMA -CUMARTESİ
09.30 -17.00 ARASI​
Eğitimin Verileceği Yer

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi
Eğitim Salonu
İstiklal Cd. Koçtuğ İşhanı No:178 K:2 D:2 Tünel Beyoğlu​
Katılımcı Sayısı
20 Kişi​
Eğitmen Bilgileri
Songül ÖZTÜRK
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
Çevre Mühendisi

Eğitim Programı

• ÇED Yönetmeliği kapsamında CED raporu veya proje tanıtım raporlarını inceleyenler, bu raporları hazırlayacak olanları bilgilendirmek
  • Yönetmeliğin amacı, Kapsamı, Yükümlülüğün ne olduğu, Kimin tarafından yürütüldüğü, Uyulmadığındaki cezai yükümlülük, Yönetmeliğe göre denetim yetkisinin kimde olduğu, Uygulamada yaşanan zorluklar, Uygulamanın kontrolü, Sorunlarda başvuru kaynakları, Pratik uygulama deneyimleri Raporlama

Eğitim Ücreti

ÇMO Üyesi: 300 ,00 TL
Odamızdan BTB Almış Firmalarda Çalışanlar: 375 TL
Diğer : 600 TL

Eğitim ödemesini eğitim günü makbuz karşılığı elden ödeyebilirsiniz veya Türkiye İş Bankası - Beşiktaş Şubesi 1008 2622162 TR120006400000110082622162 hesaba yatırabilirsiniz​
BELGE
Katılım Belgesi

Eğitim Ücretine Dâhil olanlar:

Katılım Belgesi
Eğitim Notları
Ön Kayıt Bilgileri
02 - 17 MART 2016 Ön kayıtlarınızı egitimist@cmo.org.tr adresine ad, soyadı, iletişim bilgilerinizi, oda üyesiyseniz oda sicil numaranızı ve eğitimin adını belirterek yapabilirsiniz. (başvuru e-postalarına onaylama mesajları gönderilecektir.)
Eğitim ile ilgili sorularınız için iletişim bilgileri
Ad Soyadı: Tarkan KILIC
Tel: 0212 245 89 150212 245 89 15 / 16 0530 641 68 73
E-posta: egitimist@cmo.org.tr
[TBODY] [/TBODY]

Songül Öztürk, 1988 yılı Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümünü Mezunu.
Çalışma alanları: 1988-1989 yılında atıksu arıtma tesisi projelendirilmesi ve işletmeye alınması konusunda
1990- 1997 İstanbul B.Şehir Beld.Ruhsat ve Den. Müd. ‘de emisyon ve CED raporlarını incelenmesi, fabrikaların çevre kanunu ve yönetmelikler kapsamında incelenmesi. 2000‘den beri Kuzey Çevre Tek.Dan.Ltd.Şti‘de ÇED ve proje tanıtım dosyalarının hazırlanması, çevre mevzuatı konusunda sanayicinin bilgilendirilmesi, işletmelerde çevre açısından risk analizi yapılması
2005 yılında beri A sınıfı İş güvenliği uzmanı olarak çalışmaktadır.