Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eğitim plani

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında haticeharmankasi tarafından paylaşıldı.

 1. haticeharmankasi

  haticeharmankasi CMNet Üyesi

  TAT tesisinde çalışan personelin bilgi seviyesini yükseltmek için eğitim planı hazırlayan arkadaşımız var mı acaba?Bi örnek paylaşabilirmisiniz ?
   
 2. ikaya

  ikaya CMNet Üyesi

  aynısından bende istiyorum :)
   
 3. Serhat Mehmet Kar

  Serhat Mehmet Kar CMNet Üyesi

  Bende bir dal alırım yine elbette :ssrtcbya:
   
  ikaya bunu beğendi.
 4. A.samet

  A.samet CMNet Üyesi

  Aynısından bende istiyorum :) bende sadece slayt var kendim hazırlayıp anlanıtorum öyle bir plana bağlı kalmıyorum.
   
 5. ikaya

  ikaya CMNet Üyesi

  eğitim planında bakanlığın formatında 5 nolu madde de Çevre mevzuatı kapsamında idari yaptırımlar konu başlığı var. bu başlık altında ne yazabiliriz? Çevre kanundaki idari yaptırımları mı yazıcaz?
   
 6. Emine Erdem

  Emine Erdem CMNet Üyesi

  firmada herhangi bir uygunsuzluk, eksiklik olduğunda bunların giderilmemesi durumunda neler olacağı anlatabilirsiniz. örneğin tehlikeli atığı oluştuğunda 180 gün içerisinde bertarafının sağlanması, aksi taktirde ...... tl cezası olur. atık sözleşmelerinin veya atık odalarının olmaması şöyle cezası var gibi. veya çed ve çevre izni belgesinde sorun var ise bunun ..... tl cezası var gibi bahsedebilirsiniz.
  zaten idari yaptırımları yönetim kısma anlatılması daha uygun olur. zaten tüm cezaları tek tek anlatmamız zor. o yüzden tesis bazında olabilcek eksikler veya uygunsuzluklara göre 3-4 örnek ile açıklamak yeterli olur diye düşünüyorum.
   
 7. ikaya

  ikaya CMNet Üyesi

İlginizi Çekebilir

20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları
SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...