• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim plani

haticeharmankasi

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
İZÇEV GERİ DÖNÜŞÜM METAL TAŞIMACILIK İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
TAT tesisinde çalışan personelin bilgi seviyesini yükseltmek için eğitim planı hazırlayan arkadaşımız var mı acaba?Bi örnek paylaşabilirmisiniz ?

Aynısından bende istiyorum :) bende sadece slayt var kendim hazırlayıp anlanıtorum öyle bir plana bağlı kalmıyorum.

eğitim planında bakanlığın formatında 5 nolu madde de Çevre mevzuatı kapsamında idari yaptırımlar konu başlığı var. bu başlık altında ne yazabiliriz? Çevre kanundaki idari yaptırımları mı yazıcaz?

firmada herhangi bir uygunsuzluk, eksiklik olduğunda bunların giderilmemesi durumunda neler olacağı anlatabilirsiniz. örneğin tehlikeli atığı oluştuğunda 180 gün içerisinde bertarafının sağlanması, aksi taktirde ...... tl cezası olur. atık sözleşmelerinin veya atık odalarının olmaması şöyle cezası var gibi. veya çed ve çevre izni belgesinde sorun var ise bunun ..... tl cezası var gibi bahsedebilirsiniz.
zaten idari yaptırımları yönetim kısma anlatılması daha uygun olur. zaten tüm cezaları tek tek anlatmamız zor. o yüzden tesis bazında olabilcek eksikler veya uygunsuzluklara göre 3-4 örnek ile açıklamak yeterli olur diye düşünüyorum.