• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Eğitim Sunumları

CMNet Okuru

CMNet Üyesi
Kayıt
23 Eylül 2015
Mesajlar
11
Beğeniler
249
#1
Arkadaşlar danışmanlık yaptığınız firmalarda ne tip eğitimler veriyorsunuz? Bu konuda elinde örnek sunum olan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla...
 

CMNet Okuru

CMNet Üyesi
Kayıt
23 Eylül 2015
Mesajlar
11
Beğeniler
249
#3
Teşekkür ederim Nuray Hanım.
Çevre Görevlilerinin ve danışmanlık yapan firmaların yükümlülükleri ile ilgili ve özel bir firmaya yapılmış sunum varsa bana güzel bir örnek olabilir diye düşünüyorum :)
 
Kayıt
5 Ağustos 2011
Mesajlar
27
Beğeniler
5
#4
Şimdi okudumda farklı bişeyden bahsetmişsiniz öyle bi sunuma gerek varmı kendiniz karalayın bişeylar yada sitenizdeki misyonumuz vizyonumuz bölümlerinde alıntı yapıp powerpoint oluşturmanız bence yeter orda herşey yazıyo zaten
 
Kayıt
9 Mayıs 2009
Mesajlar
130
Beğeniler
61
#5
Siz danışman firmada çalışanlaramı sunumu yapacaksınız yokda danışmanlığını yapacağınız firmanın çalışanlarınamı :) açıkcası bir döküman yüklüyordum vazgeçtim .