• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Eğitimler

Çalışacağın sektöre göre değişir tabiiki ama bence önce eksiğin varsa dil. Sonra ISO ları alabilirsin. Proje tarafına doğru gideceksen AutoCAD işine yarar.

teşekkür ederim. ISO eğitimlerini alabileceğim Ankara ya da istanbulda kurum/kuruluş biliyormusunuz?

İnternette ISO eğitimi veren kurum ve kuruluşları bulabilirsin bi Google'a sor istersen:)
İyi Bayramlar.

google da gerekli araştırmalarımı yapmıştım ama burdanda fikir almak istemiştim.

Sana tavsiyelerim aşağıdaki gibi;
- İş hayatına atıldığında en önemli şeyin iletişim olduğunu göreceksin. Dolayısıyla İletişim Becerilerini Geliştirme konusunda eğitim almanı öneririm.
- Kurumsal firmalarda yabancı dilin ayrı bir önemi var. İleri seviye ingilizce için iyi bir kurs ve yurtdışı imkanlarını zorlamanı tavsiye ediyorum.
- Office uygulamalarını ileri seviyede kullanabilmen sana çok fayda sağlayacaktır.
- Çizim Programlarından biri autocad veya daha basit sketch up programları çok faydalı olur.
- ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 90001 ilk etapta işini görecektir. Bunların yanında Çevre Mevzuatı eğitimi de önemli.
- Etkili Sunum Teknikleri, Zaman Yönetimi, Toplantı Yönetimi, Planlama ve Organizasyon, raporlama konularında kendini geliştirmeni tavsiye ediyorum. Bu konularda güzel eğitimler var. Kariyerine olumlu etkilerini görürsün.
- Son olarak enerji verimliliği, yenilenebilir enerji, Yeşil Bina(Leed), Karbon Ayak İzi, Su Ayak İzi gibi özel konularda araştırmalar yapıp kendini geliştirebilirsin.

Bütün bunlar sana kuşkusuz iyi bir kariyer ve başarı getirecektir Allah'ın izniyle.

@Sertaç Kelebek Merhaba,
tavsiyeler için teşekkürler . Peki bu eğitimleri alabileceğimiz yer tavsiyeniz de var mıdır?
Ben de internette araştırıyordum da burada böyle bir konu olunca geldim :)

Merhaba,
eğitim ve sertifikasyonlar için tavsiye edebileceğim firmalar BSI, BV, Artı Danışmanlık, Kaya Training, BNB Training And Consultancy olabilir. Bu saydıklarım iyi firmalar ve fiyatları biraz tuzlu olabilir.

Yakın zamanda Tüv-Nord (istanbul) firmasından eğitim aldım. 3 gün sürdü. Memnun kaldım, tavsiye edebilirim.

Bekleyen arkadaşlar için Çevre ve Şehircilik Bakanlığının sayfasında yayınlanan haberde;

'' NUMUNE ALMA/EMİSYON-İMİSYON ÖLÇÜMÜ EĞİTİMLERİ 12-19 KASIM 2017 TARİHLERİ ARASINDA ANTALYA’DA DÜZENLENECEK ''

Genel Müdürlüğümüz Laboratuvar Ölçüm ve İzleme Dairesi Başkanlığı tarafından her yıl çevre sektöründe faaliyet gösteren özel ve kamuya ait laboratuvar personeli için düzenlenen “Numune Alma Eğitimleri” 12-19 Kasım 2017 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecektir.
Teorik ve uygulama içerikli olan eğitim sonunda sınava tabi tutulan katılımcılardan başarılı olanlar 5 yıl süre ile geçerli olan “Numune Alma Kimliği” ile” Numune Alma Yetki Belgesi ” almaya hak kazanacaktır. Ayrıca Emisyon-İmisyon Ölçümlerinde Kullanılan Standartlar ve Ölçüm Yöntemleri Eğitimine katılıp başarılı olan katılımcılara da “Emisyon-İmisyon Ölçümü Sertifikası” verilecektir.
Söz konusu eğitimlere ilişkin müracaatlar,
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinden yapılmaktadır.

İlgilenen arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun :)

Emisyon-İmisyon ölçümü sertifikası eğitimleri başvuruları nasıl gerçekleştiriliyor acaba?

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Yukarıdaki adresi kontrol etmelisiniz. Eğitim açılmadan önce ve açıldığında duyurular yapılmaktadır.