• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Elektromanyetik kirlenme dersi

her ders katkı sağlar ama bence geçilmesi kolay dersleri al yada araştırma yapmayı seviyorsan o tarz dersleri seç çünkü zaten mezun olduğunda bu konu ile ilgili çalışamayabilirsin. seçmeli olarak endüstriyel kirlenme tarzı derslere bak derim. Tabi gene senin düşüncen.

@YakUz

Düşünceniz icin teşekkür ederim
Seçmeli olarak suan endüstriyel kirlenme tarzı dersi yoktu aslında
Ben organik mikrokirleticiler ve cevre muhendisliginde bilgisayar uygulamalari seçtim
Fakat buradaki arkadaslardan biri keşke kentlesme ve cevre sorunları adlı dersi alsaydın dedi sizce de öyle mi

@sultan28
o derslerin içeriğini bilmiyorum ama tahminim organik mikro kirleticileri kimyasal temel işlemlerde kullanabilirsin bilgisayar uygulamalarını da excel de grafik çizme kalibrasyon falan diye tahmin ediyorum kentleşme bence daha sözle bir derse benziyor sunum falan yaparsın
üst sınıflar varsa içeriğini sor yada danışman hocana danış
bide daha ikici sınıfsın kasma hemen stres yapma sadece stajlarını iyi yerde yapmaya çalış

Ders içeriğine bakılarak alınabilir. Çoğu bilgiyi zaten zorunlu derslerden de alabilirsin. Biraz daha spesifik dersleri almanda fayda var diye düşünüyorum. Ne kadar ders içeriğinin altı boş da olsa duyduğun birkaç tanım, yöntem veya yaklaşım ileride muhakkak işine yarayacaktır. Başarılar.