Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Elektronik atıkların toplanması

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında yakamoz_yakamoz tarafından paylaşıldı.

 1. yakamoz_yakamoz

  yakamoz_yakamoz CMNet Üyesi

  günaydın arkadaşlar. elektronik atıkların toplanmasıyla ilgilenen var mı.? bizde elektronik atıkların toplanmasına başvuruda bulunmak istiyoruz. bu konuda neler yapmamız gerekiyor. konu ile ilgili bilgi alabilirsem çok mutlu olurum.:tskler:;)
   
 2. eneskirdemir

  eneskirdemir CMNet Üyesi

  Bizde (Eyüp Belediyesi) toplamayla alakalı çalışmalar yapıyoruz ama yönetim planı kısmında sorun var. Yönetim planı nasıl yapılacak neye göre yapılacak açıkçası pek bilmiyorum. Siz de yönetim planı hazır mı?
   
 3. esda

  esda CMNet Üyesi

  Merhaba,
  Endüstri mühendisiyim, yüksek lisans tezi hazırlıyorum. Konum AEEE geri dönüşüm tesisi yer seçimi. Ancak AEEE geri dönüşüm tesisi yer seçiminde dikkat edilebilecek kriterler özellikler nedir tam olarak bilmiyorum. Ayrıca iller bazıyla e-atık miktarlarına erişemiyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek biri, bir kaynak vb. biliyor musunuz acabaa?
   
 4. Hüseyin Hanlı

  Hüseyin Hanlı CMNet Üyesi

  AEEE Geridönüşüm tesisleri ÇED yönetmeliği kapsam dışındadır. Bu yüzden sanayi imarı falan gerekmez. T.C. ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI - Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü adresinden AEEE tesisin fiziki şartlarını bulabilirsiniz.
   

İlginizi Çekebilir

indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.