• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Elektronik atıkların toplanması

yakamoz_yakamoz

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
tat
günaydın arkadaşlar. elektronik atıkların toplanmasıyla ilgilenen var mı.? bizde elektronik atıkların toplanmasına başvuruda bulunmak istiyoruz. bu konuda neler yapmamız gerekiyor. konu ile ilgili bilgi alabilirsem çok mutlu olurum.:tskler:;)

Bizde (Eyüp Belediyesi) toplamayla alakalı çalışmalar yapıyoruz ama yönetim planı kısmında sorun var. Yönetim planı nasıl yapılacak neye göre yapılacak açıkçası pek bilmiyorum. Siz de yönetim planı hazır mı?

Merhaba,
Endüstri mühendisiyim, yüksek lisans tezi hazırlıyorum. Konum AEEE geri dönüşüm tesisi yer seçimi. Ancak AEEE geri dönüşüm tesisi yer seçiminde dikkat edilebilecek kriterler özellikler nedir tam olarak bilmiyorum. Ayrıca iller bazıyla e-atık miktarlarına erişemiyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek biri, bir kaynak vb. biliyor musunuz acabaa?

@esda
AEEE Geridönüşüm tesisleri ÇED yönetmeliği kapsam dışındadır. Bu yüzden sanayi imarı falan gerekmez.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinden AEEE tesisin fiziki şartlarını bulabilirsiniz.