Elektronik imza problemi

Kayıt
28 Temmuz 2009
Mesajlar
36
Beğeniler
4
Şehir
Gebze/KOCAELİ
#1
turktrustun palma yeni verisyonu aldım cd ile kurulan versiyonu yani.imzlama işlemini yapabiliyorum fakat kaydedemiyorum böyle bir sorunum var.güncellemeleri de yaptım olmadı yine.cd içindeki mevcut olan java programını kurdum ve ayarlarını da yaptım ama olmadı kaydediliyor diyor ve bu işlem çok uzun sürüyor sonunda kapatmak zorunda kalıyorum.bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.yoksa çağrı merkezini mi aramalıyım?şimdiden herkese teşekkürler.
 
Kayıt
28 Temmuz 2009
Mesajlar
36
Beğeniler
4
Şehir
Gebze/KOCAELİ
#5
Benim bilgisayarda bi sorun vardı eksik format attım bir ara pc ye ondan da olabilir sanırım ne yaptıysam olmadı.online yardımda aldım yine olmadı java ayarlarını falan hepsini yapmıştım...başka bir bilgisayara kurdum ilk denemede sorunsuz kaydetti.
 
Kayıt
8 Mart 2011
Mesajlar
40
Beğeniler
1
#6
arkadaşlar bende gfb mi e imzayla aldım ve şimdi lisans uygunluk yazımızı yüklicem ama e imza değilde mobil imza ile yükleme yapicam fakat seçim sayfası çıkmıyor hata bildiriyor, e imza ile mi devam etmek zorundayım? bilgisi olan varmı?
 
Kayıt
2 Kasım 2011
Mesajlar
2
Beğeniler
0
#7
merhabalr,çevre görevlisi işlemi için bütün programları indirdim fakat iş imza kısmına geldiğinde parmak izinin onayı mtelefona mesaj olarak gelmesi gerekliymiş sanırım ama herhangibir mesaj gelmedi gsm operatörüyle ilgili bir sorun mu yoksa indirdiğim programları mı indiremedim bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi