Eleştirileriniz?

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site kurucusu
Başlık
823
Tepki
3.989
Mezuniyet
2006—07
@Fatih D.

@Ferhat Elçi

@surmene1967

Sürekliliği sağlarız diyorsanız bana bu güvenceyi verirseniz seve seve yaparım. Fatih beye de aynı çekincemi iletmiştim. Otomatik yayın evet olabilir ama sürekli otomatik yayın olursa cezbedici bir özelliği kalmaz.

Zaman ve emek gerekiyor radyo projesi için bu var mı ?

D

deleted25658

@Fatih Özcan
tabiki de görüyor işimi her geçen daha olumlu katkı sağlayacak eleştiri varsa çekinmeden söylerim ki biliyorum olabilitesi varsa yapılıyor adminler tarafından bakmıştım da sadece görememişim maalesef kusuruma bakmayın ..

@Fatih Özcan
olabilir tabi bu konuda tecrübem yok ama görev verilirse yaparım seve seve gönüllü arkadaşlar toplanabilir kim ne katarsa sürekli olması şartıyla tabi ..

Fatih D.

Daimi üye
Başlık
14
Tepki
163
@Fatih Özcan

Kesinlikle zaman ve emek gerekiyor. Öğlen arası vaktimden fedakarlık edip haftada 2 gün 12:00-13:00 arası yayın yapabilirim. Yine hafta sonu Cumartesi günleri, 12:30 - 13:30 arası yayın yapabilirim. Destek olunursa süreklilikte olur. Ama sadece benimle veya destek verecek 1-2 arkadaş ile olmaz elbette. Yapacağımız işte samimi olmamız lazım. Gönül ister ki daha fazla vakit ayırabilelim ancak yoğun iş temposu içerisinde ancak bu kadar oluyor kendi adıma.

Bu proje hayata geçsin veya geçmesin; yenilikçi fikirlere açık olmanız bile, doğru bir platformda yer aldığımızın göstergesidir. Emeğinize sağlık :)

Merve Akgül

Daimi üye
Başlık
14
Tepki
228
Merhaba bazı konu başlıklarında yorum yapmaya izniniz bulunmamaktadır diyor sebebi nedir?

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site kurucusu
Başlık
823
Tepki
3.989
Mezuniyet
2006—07
@Merve Akgül
Örnek bir konu linki verir misiniz?

TalipGÜNER

Daimi üye
Başlık
2
Tepki
110
Bunlar salt okunur değişikliğe izin verilmeyen bölümler üst sol tarafta dikkat ettiyseniz "ARŞİV" yazıyor. Fikirlerinizi güncel platformlarda paylaşabilirsiniz :))

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site kurucusu
Başlık
823
Tepki
3.989
Mezuniyet
2006—07
İçerik hakkında bilgi vermeyen, aynı içerikte konular gibi içerikleri arşive taşıyoruz bualara yazma izniniz yoktur.

Merve İnan

Daimi üye
Başlık
0
Tepki
43
Mezuniyet
2014—15
Merhaba ben konularda son atılan yorumları göremiyorum son yorum olarak kasım ayını gösteriyor yardımcı olabilir misiniz ?

Cem Yılmaz

a.k.a. Cemgineer
Genel yönetici
Başlık
21
Tepki
2.110
Mezuniyet
2013—14

loydbraun

Daimi üye
Başlık
0
Tepki
33
Durum güncellemesi yapamıyorum ve yetkililere mesaj atma butonu gözükmüyor. Neden olabilir acaba?

Dystopia

Levant
CMNet geliştirme
Başlık
31
Tepki
608
@loydbraun Üyeliğiniz eski ama henüz fazla katılımınız yok. Bu sebeple bazı özellikler size kapalı. Tabii hep böyle kalmıyor, kesin bir şekilde hepsi size özel açılıyor. Biraz daha forumda katılımınız olursa hepsi açılacaktır. Tabii böyle bir şey yapma amacımız da reklam/spam yapanların ve birçok kısmı yardım panosu gibi kullananların önüne geçmek içindir.

loydbraun

Daimi üye
Başlık
0
Tepki
33
Belli mesaj sayısına göre yapılıyor olabilir mi?

Dystopia

Levant
CMNet geliştirme
Başlık
31
Tepki
608
Tahammül edildiği halde tahammül edemeyen birtakım insanların klasik ezici çoğunluk olup veya bu rolü üstlenip aklı sıra ezmeye çalışıp sürekli dediklerinin olması kadar talihsiz bir şey yok. Belli, bir yerlerde birileri karar almış öyle görünüyor. Yazık.

Yukarı Alt