Eleştirileriniz?

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
CM.net'e bazen iş temposundan çıkıp nefes almak içinde girdiğimi hep hissetmişimdir. Nefes almaya gelirken neden hafif bir müzik çalmasın? @Fatih Özcan geçmiş tarihlerde bir radyo talebinde bulunduğumu hatırlayacaktır. Hatta benim fikrim şuydu; DJ'ler Çevre Mühendislerinden oluşsun, bir yayın akışı olsun, istek paneli olsun sektörel problemler, sorunlar ve iş ilanları gibi konular konuşulsun. Hatta yeri geldiğinde geyik bile yapılsın:) O dönemlerde hatta bir radyo sitesi amatör olarak oluşturmuştum.

Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.
(lütfen reklam olarak algılanmasın) > burada kullandığım bir flash radyo playerini CM.net'e entegre edebiliriz. DJ'ler yayında olmasada Auto DJ yaparak, müziği hiç kesmeden devam edebiliriz. Böyle bir çalışma olursa bir Çevre Mühendisi olarak yayın akışının düzenlenmesinden, yayının yapılmasından gerekli alt yapıya kadar yardımcı olabileceğimi hatırlatmak isterim :)

Not: Nacizane öneridir.
duyurular veya etkinlikler de ordan söylenebilir gerçekten güzel bir çalışma olacak olursa .. geliştirilebilir tabiki
ama radyo kelimesi sıkıntı yaratır :D

Sürekliliği sağlarız diyorsanız bana bu güvenceyi verirseniz seve seve yaparım. Fatih beye de aynı çekincemi iletmiştim. Otomatik yayın evet olabilir ama sürekli otomatik yayın olursa cezbedici bir özelliği kalmaz.

Zaman ve emek gerekiyor radyo projesi için bu var mı ?

FERHAT ELÇİ

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Analizler ve Deneyler

Bu forum işinizi görmüyor mu? Daha farklı bir düşünceniz varsa paylaşır mısınız?
tabiki de görüyor işimi her geçen daha olumlu katkı sağlayacak eleştiri varsa çekinmeden söylerim ki biliyorum olabilitesi varsa yapılıyor adminler tarafından bakmıştım da sadece görememişim maalesef kusuruma bakmayın ..

Sürekliliği sağlarız diyorsanız bana bu güvenceyi verirseniz seve seve yaparım. Fatih beye de aynı çekincemi iletmiştim. Otomatik yayın evet olabilir ama sürekli otomatik yayın olursa cezbedici bir özelliği kalmaz.

olabilir tabi bu konuda tecrübem yok ama görev verilirse yaparım seve seve gönüllü arkadaşlar toplanabilir kim ne katarsa sürekli olması şartıyla tabi ..

Fatih D.

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi

Kesinlikle zaman ve emek gerekiyor. Öğlen arası vaktimden fedakarlık edip haftada 2 gün 12:00-13:00 arası yayın yapabilirim. Yine hafta sonu Cumartesi günleri, 12:30 - 13:30 arası yayın yapabilirim. Destek olunursa süreklilikte olur. Ama sadece benimle veya destek verecek 1-2 arkadaş ile olmaz elbette. Yapacağımız işte samimi olmamız lazım. Gönül ister ki daha fazla vakit ayırabilelim ancak yoğun iş temposu içerisinde ancak bu kadar oluyor kendi adıma.

Bu proje hayata geçsin veya geçmesin; yenilikçi fikirlere açık olmanız bile, doğru bir platformda yer aldığımızın göstergesidir. Emeğinize sağlık :)

FERHAT ELÇİ

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Kesinlikle zaman ve emek gerekiyor. Öğlen arası vaktimden fedakarlık edip haftada 2 gün 12:00-13:00 arası yayın yapabilirim. Yine hafta sonu Cumartesi günleri, 12:30 - 13:30 arası yayın yapabilirim. Destek olunursa süreklilikte olur. Ama sadece benimle veya destek verecek 1-2 arkadaş ile olmaz elbette. Yapacağımız işte samimi olmamız lazım. Gönül ister ki daha fazla vakit ayırabilelim ancak yoğun iş temposu içerisinde ancak bu kadar oluyor kendi adıma.

Bu proje hayata geçsin veya geçmesin; yenilikçi fikirlere açık olmanız bile, doğru bir platformda yer aldığımızın göstergesidir. Emeğinize sağlık :)
3 yada 4 kişi herkes bir gün 1 yada 2 saatini verse yeterli olacaktır .. hafta sonu da yapılabilir tatil olanlar için tabi ..

Merve Akgül

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Merhaba bazı konu başlıklarında yorum yapmaya izniniz bulunmamaktadır diyor sebebi nedir?

TalipGÜNER

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Bunlar salt okunur değişikliğe izin verilmeyen bölümler üst sol tarafta dikkat ettiyseniz "ARŞİV" yazıyor. Fikirlerinizi güncel platformlarda paylaşabilirsiniz :))

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
İçerik hakkında bilgi vermeyen, aynı içerikte konular gibi içerikleri arşive taşıyoruz bualara yazma izniniz yoktur.

Yukarı Alt