• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yönetim Eleştirileriniz?

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiştir.

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group
Herkese merhabalar arkadaşlar sizlerden ricam bu başlık altında bizleri eleştirmenizdir. Eleştirileriniz doğrultusunda site faaliyetlerine yön vermeye çalışacağım. Her eleştiride söyleneni gerçekleştiremeyebiliriz ama ne kadar ilerlersek o kadar iyi olur hepimiz için. Lütfen gördüğünüz keşke şöyle olsa dediğiniz eleştirilerinizi bekliyorum.

@Batuhan AŞCI

Batuhan bey,

Şuanda ki konum için konuşayım çoğu danışmanlık faaliyeti çevre izni alınması ve sürdürülmesi için yapılıyor. Sorununuz aslında tam olarak çevre izinleri ile ilgiliymiş. Çevre danışmanlık olarak bir başlık daha açarsak hepsi birbirine karşışacaktır. Şunu yapayım. Çevre İzinleri ve Danışmanlık diye değişeyim bölüm başlığını ne dersiniz bu konuya.

@Tolga GÜL

Tepkinizi anlayabiliyorum fakat dediğinizi yaparsak bizde hata yapmış oluruz. Bu tepkiler yasa çıkmadan önce verilmeliydi. Şuanda Türkiye Cumhuriyetinin vermiş olduğu bir hak var ve kimseyi bu hakkı kullanıyor diye dışlayamayız. Ayrıca sitemizde inşaat, kimya, makine vd. mühendislik dallarından arkadaşlarda var. Mesleğimizin getirdiği multidisipliner yapı gereği herkesin katılmasının faydalı olduğunu düşünüyorum.

@Kübra Ertaş

Umarım gönüllü yöneticlerimizin sayısı artar Kübra hanım,

Belli bir konuda uzmanlaşmış yöneticilere gerçekten çok ihtiyacı var bu mesleğin. Bizler bir yere kadar hakimiz konulara.

2 gündür sohbet bölümünde şuan çevrim içi arkadaşınız yok .... yazısı görüyorum. kişi bulucuya eklediğimde hata yazıyor. çözemedim ne olduğunu?

@MustafaKaptan

Bunun duyurusunu açtık Mustafa bey,

Artık sadece sizin takip ettiğiniz yada sizi takip eden üyeler ile görüşebileceksiniz. İleride sadece karşılıklı takip durumu var ise sohbet olacak.

Forum ana sayfasında üst menü altında genel duyuru olarak açıldı.[DOUBLEPOST=1366176229,1346338456][/DOUBLEPOST]Kübra hanım konuyla ilgileneceğim,

@secil55 Üst kısımdaki duyuruda belirttik Seçil hanım. Buradan da yazalım;

"Arkadaşlar sitemizde bakım çalışması yapmaktayız.. Dün gece itibarıyla hem alt yapımızı hem de sistemi komple güncelledik. Daha hoş bir arayüzle devam edeceğiz. Çalışma süreci 1-2 gün sürebilir. Bu zaman zarfında göreceğiniz tüm eksik ve hatalar geçicidir. Ama gene de olası bir hatayla karşılaşırsanız, acil olarak hemen düzeltmemiz için buradan rapor etmenizi rica ediyoruz."

merhabalar; bence site üyelere özel olmalı üye olmadığınız halde konuları okuyabiliyoruz üye profillerine bakıyoruz sitenin içeriği dışarı kapatılmalı merak edip incelemek isteyenlere üye olma zorunluluğu getirilsin ayrıca bence profilde üniversite adı ve ad soyad zorunlu hale getirilmeli. bu benim şahsi düşüncem elbet ama değerlendirirseniz memnun olurum

Çiğdem hanım şu an siteyi üye girişi yapmayanlara kapatırsak çok aşırı bir şekilde hitimiz düşer. En azından üye sayımız 25 bin kişi olana kadar böyle gitmeliyiz.. Ayrıca aktif üyelerimizin çoğalmasını bekliyoruz..

Ama üye profilleri için engel var. Bunu kendiniz şuradan yapabilirsiniz; https://www.cevremuhendisleri.net/account/privacy

Profil düzenlemesi için ayrıca bir duyuru paylaşacağız aktif üyelerimiz adına..

Şu an üyelerin %90'ı ad soyadı ile devam ediyor bakalım umarız %100'e tamamlarız bunu :)

Haklısınız Ahmet bey, not aldık bakalım. Aslında önceden böyle konu içinde de Yeni Konu aç butonu vardı tıklayınca o kategoride konu açılıyordu onu tekrar ekleyebiliriz şu an için. Ana sayfa içinse, düşünelim bakalım sitenin kullanım kolaylığı için uğraşmaktayız..

Çiğdem hanım,

Telefonunuzda kullandığınız tarayıcının önbelleğini/geçmişini komple temizleyip, daha sonra yeniden giriş yaparken "Sürekli bağlı kal" kutucuğunu aktif ederek giriş yapıp bir de böyle dener misiniz?

Bir aksaklık belirtmek isterim. Konu veya yorum yazarken sayfa hizalamada "ortala" seçildiğinde "sola yasla" komutu alıyor, "sola yasla" seçildiğinde "ortala komutunu alıyor.

Bilginize :)