• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yönetim Eleştirileriniz?

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiştir.

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group
Herkese merhabalar arkadaşlar sizlerden ricam bu başlık altında bizleri eleştirmenizdir. Eleştirileriniz doğrultusunda site faaliyetlerine yön vermeye çalışacağım. Her eleştiride söyleneni gerçekleştiremeyebiliriz ama ne kadar ilerlersek o kadar iyi olur hepimiz için. Lütfen gördüğünüz keşke şöyle olsa dediğiniz eleştirilerinizi bekliyorum.

Sayın @secil55 profiliniz üye kartınız başkalarının görmesine kapalıyken sizi takip etmek istesek de edemiyoruz :)
ekteki resimde sizi takip etmek istesem de profilinizi görme iznim olmadığından takip edemediğimi görebilirsiniz. :D

izin yok.PNG

Göksel bey çok teşekkürler :)

Evet arkadaşlar gizlilik ayarlarınızı sadece takip ettiğiniz kişilere göre yaparsanız, yanında istenmedik şeyler getirir işte böyle. En azından sadece üyelere açmak lazım bir şeyleri. Yoksa komple kapatırsanız, kayıtlı üyeler göremez ve takip de edemez.. Bu bir püf noktası sadece, seçim sizin tabii ki :)

@CMNet Okuru

Ahmet bey şu an gri temadasınız sanırım onu daha geliştirmedik biraz beklerseniz, (bugün içinde) halledeceğim sonra bildiririm. Ama şu an için normal sürüme dönüş yapabilirsiniz üst menüde (adınızın yazdığı menü) gelin, "Forum seçenekleri" ni tıklayın, en üst sırada site sürümünü normal belirleyip kaydet'e tıklayın. Böylelikle eski sisteme kavuşacaksınız :)

Birde üstteki menü çok yavaş, mause ile üzerine ilk geldiğinizde birincil menü açılıyor bunun için biraz bekliyorsunuz ondan sonra tıklayınca ana sayfaya vs ye yönlendiriyor. Bu sistem değişebilir mi? Belkie normal bir durumdur bilmiyorum bana yavaş geliyordur o da olabilir

Menü derken, şu Forum Fotoğraf Firmalar diye giden menü mü Ahmet bey? Açılışını hızlandırabiliriz gerçekten çok mu yavaş ki? Tıklayınca link olmasın mı istiyorsunuz bir de? Alışık olduğumuz bir durum olduğu için bir çok kişiyi etkilemiyordur sanırım..

@CMNet

Evet o menü den bahsediyorum. Yani benim aklıma, yanda küçük bir "aşağı ok" ile, ek menünün açılması ve ona bitişik olan daha büyük bir buton ile de o menüye ait sayfanın link şeklinde açılması şeklinde olabilir diye düşünüyordum. Ama bir tek bana yavaş geliyorsa tabiki müdahale etmenize gerek yok :)

Bence sayfaların sağ alt köşesine bir buton konulsa ve tıklayınca sayfanın en başına gitse fena olmaz :) çok uzun konularda sayfa başına dönmek epey sürüyor, bu konuda pratik bir buton konulabilir mi acaba? Bilirsiniz, alışveriş sitelerinde vardır genelde..

@Gül CAN

Gül hanım rica ederim fakat ne güzel oldu bu yav, böyle tıklıyorum sanki kaydıraktan kayardık ya çocukken, işte o hazzı veriyor sanki ehehe keyifli oldu. İyi gidiyoruz! :eek:kyrm: