• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Emisyon-İmisyon Ölçüm Raporlama Personelleri Sertifikasyon Eğitimi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan 25 Aralık 2013 tarih ve 28862 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
’nin 19. Maddesi 2. Bendinde; ‘‘Bakanlık, mevzuat gereği veya gerekli gördüğü konularda eğitime katılma veya sertifika alma zorunluluğu getirebilir’’, 19. Maddesi 3. bendinde ise ‘‘gerekli durumlarda eğitim konuları, içeriği, katılım şartları ve sınav gerekliliği gibi hususlar, Bakanlıkça belirlenir’’ hükmüne yer verilmiştir.

Bu kapsamda “Çevre Ölçüm ve Analiz Laboratuvarları Yeterlik Yönetmeliği” kapsamında Çevre Ölçüm ve Analizleri Yeterlik Belgesi verilen Çevre Laboratuvarlarının; emisyon ve imisyon ölçümlerine ilişkin raporlamayı gerçekleştiren Raporlama Personelleri için 22-26 Kasım 2018 tarihinde 4 gün sürecek olan “Emisyon-İmisyon Ölçüm Raporlama Personelleri Sertifikasyon Eğitimi” gerçekleştirilecektir.

Katılımcılar öncelikle Bulundukları ilin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlükleri Döner Sermayesinden referans numarası alarak (213- Çevre Alanında Teorik ve Pratik Eğitimler/Günlük 170 TL(4gün)), Bakanlığımız Döner Sermaye Müdürlüğü Halk Bankası Kurumsal 301 no.lu hesabına toplam 680 TL(KDV dahil) olan KATKI PAYI bedelini yatırmaları gerekmektedir. Dekontunu da kayıt formunda ilgili yere yüklemeleri zaruridir.

Ayrıca katılımcılar eğitim ve konaklama bedeli olan 2700 TL (KDV dahil)’yi Türkiye Çevre Koruma Vakfı İktisadi İşletmesi, T.C. Ziraat Bankası, Kamu Girişimci Şubesi, IBAN: TR44 0001 0025 3352 1264 1250 20 no’lu hesaba yatırdıktan sonra (havale,eft veya elden yatırılabilir) (Ücret yatırılırken lütfen katılımcı ismi ve hangi eğitim olduğunu belirtiniz aksi taktirde ücretlerinizi göremiyor, kayıtlarınızı onaylayamıyoruz.) 16 Kasım 2018 tarihine kadar
‘dan kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

emisyonraporlama.jpg